УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський підозрює, що його підслухав Губський

543
Бродський підозрює, що його підслухав Губський

"В Украјні і донині відбуваються прослуховування телефонних розмов представників політичної та ділової еліти", - заявив депутат Київради Михайло Бродський, коментуючи поширення в Інтернет-просторі його телефонних розмов з низкою українських політиків.

"Я не знаю, чи прослушкою займається безпосередньо СБУ, потім перепродуючи інформацію, чи втаємничені комерційні структури, але керівництво Служби безпеки повинно нести відповідальність за бездіяльність спецслужб в дотриманні конституційного права громадян на збереження таємниці јх спілкування", — зауважив Бродський.

На думку Бродського, розмови таки дійсно прослуховувалися, і відсотків 90-95 з них відповідають дійсності, тоді як частина бесід була відредагована, зникли згадки про деяких бізнес-політиків, які, судячи з усього, і виступили замовниками "скандалу". Бродський акцентує на тому, що жодна з озвучених телефонних розмов не дискредитує його як політика, тоді як оприлюднення більшості розмов режисерів цього прослуховування само по собі може служити компроматом.

"Я поки утримаюся від озвучення конкретних прізвищ, - зазначив Михайло Бродський. – натомість я обіцяю адекватну відповідь — їхні розмови для суспільства будуть значно цікавішими, ніж мої. Деякі політики щось роблячи, не попереджають суперників, інші — попереджаючи — нічого не роблять. А я — попереджаю і зроблю".

Наостанок Михайло Бродський привітав усіх політиків, причетних до оприлюднення його телефонних розмов, з Новим роком, і пообіцяв, що "рік Свині виявиться для них надзвичайно веселим, буде сповнений для них усіляких приємних несподіванок".

Прес-служба Михайла Бродського відкликала абзац із повідомлення на тему оприлюднення розмов Бродського, в якому містяться звинувачення на адресу Андрія Деркача, і принесла останньому вибачення.

Прес-служба також уповноважена заявити, що Михайло Бродський підозрює Богдана Губського у прослуховуванні його розмов та поширенні відповідних роздруківок в Інтернет-медіа.

„Скандал, - заявляє Бродський, - потрібен Губському, щоб зірвати високоймовірне рішення політради „Батьківщини” про позбавлення Богдана статусу заступника голови партії. З цією метою він марно намагається дискредитувати прибічників такого рішення”.

Напомним, на прошлой неделе СБУ прекратила незаконную деятельность коммерческой фирмы, которая занималась незаконным прослушиванием

Также читайте:

За кулисами БЮТ: Бродский, Томенко и другие...