Віктор Янукович-молодший перевів стрілки на старшого

Віктор Янукович-молодший перевів стрілки на старшого

Продовження. Перша частина:

Видео дня

Син Януковича "опустив" самого сина Бога!

На яхті є верхня палуба: білі шкіряні розкладні крісла, де можна приймати сонячні ванни, мініатюрні столики для коктейлів та фруктів. Там же розташований невеликий надувний човник з підвісним двигуном.

«Морський вовк» - старший син Януковича

З’ясувати достеменно, хто ж в родині прем’єр-міністра України Віктора Януковича затятий яхтсмен, нам допоміг один з його синів. З цим делікатним запитанням «Оглядач» звернувся до народного депутата Україні Віктора Вікторовича Януковича. І хоча ця розмова відбувалася на суходолі, біля підніжжя Верховної Ради, буквально «на бігу», оскільки Віктор Вікторович поспішав на засідання парламенту дбати про добробут громадян, навіть кілька сказаних ним слів виявили в ньому неабиякого фахівця в плавзасобах.

Одразу відзначимо, що питання про яхту його анітрохи не здивувало, не спіткало зненацька. Янукович-молодший відповідав доволі спокійно, з милою посмішкою. Ми наводимо нашу розмову дослівно, до найменших подробиць.

- Віктор Вікторович мені в Миколаєві показали яхту «Центуріон». В неї спалені двигуни. Розкажіть, буд ласка, що це була за пригода?

- Дело в том, что я не в курсе. Это брат этим занимается… Где я, а где - яхта!

- То есть это ваш брат - яхтсмен?

- Да. А у меня понимаете… Ну, в связи с занятостью. Я даже ничего не знаю. Знаю, что он плавает куда-то…

- А мы грешили на вас. Вы же фанат автомобилей, а от хорошего автомобиля до хорошей яхты - недалеко. Наверное, и яхты любите?

- Обязательно. Но я от этого отошел в связи с занятостью. Вы же знаете, чем я целое лето занимался.

- А правда, что проект «Центуриона» довольно оригинальный? Например, там были использованы подводные крылья, хотя на Западе такие лодки не строят. Можете немного об этом рассказать?

- Я вам вообще могу много рассказать о мореплавании. Касательно подводных крыльев - у вас, наверное, неточная информация.

Подводные крылья были разработаны Советским Союзом в связи с маломощностью двигателей. По гидродинамике корпуса не были рассчитаны, чтоб они хорошо выходили на глиссер с полной площадью прикосновения.

Подводные крылья дают подъемную силу, но площадь скольжения уменьшается - то ли весь корпус, то ли крыло… Поэтому технология эта сейчас все меньше применяется.

- Скажите, а к «Веспрому» Ваш брат имеет отношения?

- Не знаю.

- А можно это как-то у него узнать?

- А вы догадываетесь, почему он не пошел в политику? Скорее всего, он хотел более спокойной жизни, чтоб его не беспокоили журналисты. Я тоже имею такое желание, но ведь кому-то нужно…

- А вы сами на «Цетурионе» хоть раз ходили?

- Нет. Нас с братом путают постоянно.

У нас немає підстав не вірити Віктору Вікторовичу Януковичу. Принаймні, зовні здавалося, що депутат відповідав на наші питання щиро і взяв за правило гасло батька «не гнати порожняк». Отже, в родині Януковичів хворіє морем старший син Віктора Федоровича, і саме його мали на увазі наші співрозмовники, причетні до морської справи, категорично стверджуючи, що «Центуріон» - яхта сина Януковича.

фото с персонального сайта Виктора Януковича

Власне, з перших днів свого заглиблення в тему «Центуріона» питань щодо власника не виникало. Надто вже багато людей, абсолютно не пов’язаних між собою, однак причетних до мореплавства, підтвердили нам цей факт.

Втім, не будемо гадати, в які країни мандрує прем’єрський син, поки інші члени його родини борсаються в бурхливому політичному морі. Відомо лише, що певний час яхта проходила обкатку в Азовському морі, і за нашими документами, щонайменше один раз «Центуріон» випливав за межі територіальних вод України. Редакція має документ, який свідчить про перетин яхтою українського кордону. На жаль, на документі неякісно поставлена печатка, через що дату цього історичного моменту розгледіти неможливо.

Натомість в митному документі ми наткнулися на іншу цікаву деталь. Так, в документі вказано прізвища членів команди «Центуріона». Серед інших капітаном судна є Дмитро Деренський.

За збігом обставин, людина на таке саме ім’я та прізвище у 2002 році командувала військовим кораблем «Константин Ольшанський». Більше того, «за особистий внесок в забезпечення боєздатності України, за зразкове виконання військових обов’язків» Президент Леоніда Кучми своїм указом нагородив Дмитра Деренського орденом Богдана Хмельницького.

Якщо цей збіг – не просте сівпадіння, то дивуватися також нічому: на місці глави уряду я б довірила безпеку власних дітей саме морському вовку, до того ж - орденоносному.

Далі буде.

"Оглядач" вже звертався до теми суворих буднів української "золотої молоді". Читайте також

ГНАУ знает, сколько заработал Андрей Ющенко, но никому не скажет

"Трудные дети" президентов, премьеров и диктаторов

Андрей Ющенко съехал

АндрейЮщенко и его охранник пытались убить бориспольского прокурора?

Скандал с Андреем Ющенко набирает обороты

Гладкіх розповів, як Віталіна Ющенко їхала в плацкарті

Зять Тимошенко отправился через пекло в рай. Фоторепортаж

Виталина Ющенко "поездато" смоталась в Донецк

Черновецкий подарил банк своему сыну