Турчинов: Копіювання Кучми є далеко не найкращим варіантом для Ющенка

216
Турчинов: Копіювання Кучми є далеко не найкращим варіантом для Ющенка

Керівник Центрального виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов прокоментував для засобів масової інформації відставку Уряду Єханурова та ситуацію, що склалася в ході «енергетичної кризи».

Видео дня

Олександр ТУРЧИНОВ: «Те, що відбувається сьогодні в Україні є прямим і безпосереднім наслідком недалекоглядної політики Президента України Віктора Ющенка. Криза почалася не сьогодні. Криза виникла тоді, коли глава держави піддався тиску старої та нової олігархії, абсолютно безпідставно та невмотивовано відправив уряд Тимошенко у відставку і взяв під захист корупціонерів та сумнівні схеми в енергетиці. Кабінет Юлії Тимошенко був єдиним структурним підрозділом в центральній виконавчій владі, який успішно протистояв корупції та тіньовій економіці. Після її відставки ситуація значно погіршилася і, зрештою завершилася ганебною здачею національних інтересів України та змовою з міжнародним криміналітетом на газовому ринку.

Сьогодні складається така ситуація, яка вже загрожує не тільки репутації нової влади (вона її давно втратила), але й державному суверенітету та національній безпеці. Адже у верховній владі України фактично немає людей, здатних адекватно реагувати на ризики та захищати національні інтереси України.

Саме тому ми зацікавлені в тому, щоб якомога швидше прийти до влади за результатами парламентських виборів, тому що сьогодні кожен день відбувається руйнація держави. В країні час встановити порядок»

Коментуючи заяву Віктора Ющенка про неконституційність процедури висловлення недовіри Урядові Єханурова, Олександр Турчинов сказав: «Мене дуже здивувала позиція Віктора Ющенка. Невже він забув, що саме у такий спосіб було відправлено у відставку уряд Януковича. І саме це стало важливим кроком до перемоги Помаранчевої революції. Тоді, я пригадую, Леонід Кучма також кричав про неконституційність рішень парламенту. Зважаючи на політичну історію України, хочу зазначити, що подібне копіювання Кучми є далеко не найкращим варіантом для кар’єри президента країни».