УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Готель "Експрес" захопили терористи з собакою

Готель 'Експрес' захопили терористи з собакою

Закрите акціонерне товариство «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» звинувачує керівництво «Укрзалізниці» та Мінтрансу в спробах незаконно захопити готель «Експрес» та ряду інших приміщень в центрі столиці.

Видео дня

Кілька днів тому працівники «Українського центру обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» знайшли в своєму приміщенні охоронця, озброєного дубинкою, газовим балончиком та собакою.

Спроби увійти в приміщення закінчилися тим, що охоронець спустив на працівників собаку. Представники "Укрзалiзницi" та Державної адміністрації залізничного транспорту України, які прибули на місце конфлікту разом з охороцем, заявили, що «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» існує незаконно, що договори про оренду приміщень в центрі міста будуть розірвані.

Керівництво «Українського центру обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» стверджує, що головною причиною конфлікту стало бажання окремих представників нової влади захопити приміщення в центрі Києва, зокрема – готель «Експрес».