newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Президент баскетбольного клубу "Черкаські мавпи" Сергій Одарич: "Перемогли судді".

780
Президент баскетбольного клубу 'Черкаські мавпи' Сергій Одарич: 'Перемогли судді'.

Баскетбольный клуб "Черкаські мавпи", який є одним з лідерів Вищої ліги минулими вихідними вдома провів останні ігри цього сезону. Пристрасті (і не лише спортивні) кипіли на паркеті протягом двох днів. Перед черкащанами стояло не легке завдання – вийти до Супер ліги із золотою нагородою, перемігши надзвичайно сильну маріупольську команду. У неймовірно напруженій боротьбі черкаські гравці вирвали перемогу у першому поєдинку (95:94), проте взяти гору над “Азовмашем МДГУ-2” наступного дня “Мавпам” не вдалось (72:79).

Видео дня

Коментує Президент клубу Сергій Одарич: “За два роки існування команди “Черкаські мавпи” досягли значного результату. Почавши виступи у першій лізі, ми сьогодні подолали Вищу і вибороли путівку до Суперліги. Це стрімкий злет. На жаль, виграти обидві гри “Мавпам” не вдалось. Тож наразі невідомою залишаєтья доля золотої нагороди. Доведеться почекати. Все залежатиме від того, як зіграють маріупольці з київською командою.

Кор.:. Протягом двох днів команда виглядала досить органічно і сбалансовано. У неї були всі шанси на впевнену перемогу. Тож у вболівальників викликали неабияке здивування результати другої зустрічі. Неоднозначно виглядала і поведінка суддів.

Сергій Одарич: В останній грі перемогла не маріупольська команда. Перемогли судді.

Кор.: Тобто викрики черкаських вболівальників “Суддю на мило!” були цілком виправданими? І Ви погоджуєтесь із тим, що суддівство було нечесним.

Сергій Одарич: Я не тільки погоджуюсь, я стверджую, що між суддями та керівництвом маріупольської команди існувала певна домовленість.

Справа в тому, що за тиждень до зустрічі на наш клуб виходили представники маріупольців із пропозицією зіграти так званий “договірний матч”. Їшлось про “нічию”. Ми відмовились. Певно з суддями домовитись було легше.

Взагалі я вважаю, що отримати поразку від сильної команди це цілком нормально. Але у цьому випадку поразку ми отримали від нечесних суддів.

Кор.: За два роки існування команда завоювала чимало прихильників не тільки в нашому місті, а й по всій Україні. Навіть важко повірити в те, що колись Черкаси були небаскетбольним містом.

Сергій Одарич: Дійсно, на усіх матчах зала спорткомплексу буквально тріщить по швах від немовірної кількості глядачів. А після матчів хлопчаки у футболках із зображенням мавп влаштовують черги за автографами своїх кумирів. І ось на очах у цих дітей відбувається таке. Своїм суддівством ці люди знищують не лише престиж баскетболу в Україні, вони знищують дитячу віру в справделивість.

Кор.: Чи будете Ви оскаржувати результати матчу?

Сергій Одарич: Обов язково. Проте я думаю що скільки б зусиль ми не доклали, результата цієї гри ми вже не змінимо. Але я обіцяю, що зроблю все для того, щоб суддівський корпус був очищеним від продажних людей. Людей, які вбивають баскетбол.

P.S.: До речі, “Черкаські мавпи - 2” вже другий сезон поспіль завойовують золоті нагороди в Першій лізі. Вітаємо!