УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Червоненко розповів, як уряд приймає рішення по зорях

1,8 т.
Червоненко розповів,  як уряд приймає рішення по зорях

Міністр транспорту Євген Червоненко розповів журналістам, що Кабмін напередодні відмінив пільги на перевезення власникам приватних вагонів першої категорії.

Зараз для всіх категорій до кінця цього року встановлена єдина такса знижок -30%. Раніше першій категорії, що мала більші обсяги перевезень, надавалися знижки 40-50%, а третій лише 20%.

За словами Червоненка, на пільгах для першої категорії наживалися структури, які знаходяться у сфері впливу Януковича й сім'ї покійного Кирпи. «Залізниця з вересня 2004 року через таку систему знижок понесла більш ніж 100 млн. грн. збитків й продовжувала втрачати 800 тис. грн. щоденно». На запитання журналістів, чому раніше Кабмін не прийняв це рішення, Червоненко відповів, що стикнувся з саботажем. Перейшовши на російську мову, міністр лірично додав: «Я не прокурор и не судья, но если звезды светят – это кому-то надо». При чому Червоненко зауважив, що з прем’єром та міністром фінансів він знайшов в цьому питанні цілковите порозуміння. «Й навіть з міністром економіки», - інтригуюче посміхнувшись після невеликої паузи, додав Євген Альфредович.

Тетяна Чорновіл