УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Лист читача: "Я хочу звернутися до міністра МВС Юрія Луценка..."

1,4 т.
Лист читача: 'Я хочу звернутися до міністра МВС Юрія Луценка...'

Зараз мені 44 роки, активно виступав за переміни, палкий прихильник і учасник "помаранчевої революції" (дивитись мою інформацію в інтернеті під псевдонімом SLN).

Маю бажання, сили, великий досвід роботи. Хочу, вірніше хотів поновитися на службу в ОВС України.

Але, є величезне АЛЕ. Доки в рядах МВС будуть такі, як Василь Зарубенко, порядним людям в міліції робити нічого. Більшого негідника і корупціонера я ще не бачив. Мене дивує Ваше (пане міністр) відношення до цієї людини. Ви, що не знаєте, що він творив своїм підлеглим під час виборів, то попитайте людей, як він розправлявся з тими, хто хоть трошки був не за Януковича?!!

Не буду довго писати. Спитайте в любого працівника ГУ МВС України в Київській області, який пішов у відставку в 2001-2002 роках і вони Вам розкажуть- хто такий Зарубенко. Ви просто подивіться на інформацію про нього в інтернеті. Якщо пан Зарубенко залишиться в системі МВС, нам там робити нічого і я буду рахувати великою помилкою свою підтримку перемін.

Дозвольте Вам трошки підказати, як підібрати нормальні кадри на керівні посади областях та районах. Розішліть своїм людям (начальникам штабів В. Ющенка в районах) анкети де вони після зустрічей з простими людьми напишуть прізвища людей , яких би вони хотіли бачити на посадах начальників міліції їх перших заступників.

Критерій один- порядність, людяність, високий професіоналізм, поведінка під час виборів. Повірте в 99% Ви виграєте.

Якщо Ви дійсно хочете добрих перемін!..

Читайте розслідування минулих "подвигів" Зарубенко:

МВД: от перестановки министров кадры не меняются. Обвинения в опеке над закононепослушными гражданами, подозреваемыми в убийстве, краже транспорта, скупке оружия

Возвращение блудного милиционера. О молдавских криминальных авторитетах и украинской милиции...

Особо ценный Кармалак и Зарубенко

Сивковича взрывал Зарубенко?