Объявлена первая пятерка блока "Не так!"
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Объявлена первая пятерка блока 'Не так!'](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Міжпартійний з'їзд СДПУ (о), РПУ, об'єднань "Жінки за майбутнє" та "Центр" підтримав створення Опозиційного блоку "Не ТаК!" та затвердив виборчий список блоку.
Виборчий блок матиме повну назву – Опозиційний блок "Не ТаК!" Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), Всеукраїнського об'єднання "Жінки за майбутнє", політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Центр" та Республіканської партії України.
Делегати з'їзду також затвердили виборчий список блоку. На чолі списку -перший Президент України Леонід Кравчук. Крім того, у першу п'ятірку увійшли: під номером два у списку – лідер Всеукраїнського об'єднання "Жінки за майбутнє" Валентина Довженко, третє місце – лідер СДПУ (о) Віктор Медведчук, четверте – народний депутат України Нестор Шуфрич і п'яте місце у списку посідає лідер Республіканської партії України Юрій Бойко.