УкрРус

"Трипільське коло-2013": презентація програми фестивалю

20 червня, за тиждень до початку події, відбулась прес-конференція VI Міжнародного еко-культурного фестивалю "Трипільське коло-2013. Вода".

Організатори презентували програму фестивалю, події Великої і Малої сцен, тематику і напрямки роботи основних майданчиків і унікальний спільний проект – Фестивального онлайн телебачення та радіо!

Телебачення і радіо в режимі прямого ефіру – це нова творча платформа, яка відкриває широкі можливості для комунікації важливих подій фестивалю та процесів, які розкривають основні еко-культурні принципи "Трипільського кола": екологія спілкування, зоровий спосіб життя, чисте довкілля, відкритість до творчості. Завдяки новим технологіям організатори мають можливість не тільки донести до широкої глядацької аудиторії та слухачів знання про давню культуру Трипілля, але і познайомити всіх бажаючих з різними варіаціями поєднання етнічної культури з сучасними тенденціями в музиці та мистецтві!

Зйомка буде проводитися протягом трьох днів на трьох локаціях: Мала сцена, Велика сцена та прес-центр фестивалю "Територія спілкування". В перший день заходу глядачі зможуть побачити виступи колективів на Малій сцені, в другий і третій – стати свідками яскравих подій Великої сцени, спостерігаючи виступи 13-ти гуртів з 7 країн Європи та Азії. Зйомка на "Території спілкування" проходитиме в перші три дні фестивалю з 12 до 16 години. За цей час всі, хто має доступ до Всесвітньої мережі Інтернет, зможуть долучитися до цікавих діалогів з керівниками та учасниками майданчиків, побачити презентації чисельних лекцій та майстер-класів, заочно поспілкуватися з представниками еко-культурних рухів, міжнародних громадських організацій, майстрами, гуртами, цікавими особистостями, які відвідують фестиваль.

Повну програму фестивалю дивіться тут.

Наши блоги