Їжа для схуднення: які продукти спалюють жири?

"Продукти, які спалюють жири" - побутове словосполучення, яким ми характеризуємо процеси метаболізму (перетравлювання) в організмі, що сприяють злагодженій роботі травної системи і виводять токсини. Є багато способів, які "заохочують" метаболізм в організмі і допомагають нам стати стрункими. Нічого складного немає: слід просто навчитись харчуватися правильно.

Людям, які ставлять собі за мету скинути зайві кілограми в першу чергу слід потурбуватися, щоб їх раціон складала цільна термічно необроблена їжа. Чудово відмовитися від усього рафінованого і полірованого (включаючи крупи, біле борошно і вироби з нього). До слова, після абсолютної відмови від цих продуктів ви відчуєте позитивний ефект буквально за тиждень-два.

Серед продуктів, які заохочують процес метаболізму: імбир, ананас, грепфрут. Прискорює перетравлювання їжа, багата на клітковину (пшеничні, вівсяні висівки; розторопша тощо. Їх слід додавати у страви, адже вони сприяють швидкому заповненню кишківника і, відповідно, його випорожненню), а також усі зелені овочі (броколі, кабачок, огірок, зелена цибуля тощо. Їх слід вживати в необробленому вигляді, максимум – приготувати на пару).

Для кращої роботи ендокринної системи вживайте винятково натуральні продукти. Якщо це олія, то тільки нерафінована і першого холодного віджиму.

Разом із тим, ні в якому разі не відмовляйтеся від м’яса та риби. Просто включайте у свій раціон нежирні продукти і їжте їх винятково з салатами, а не з кашами чи картоплею (вуглевод і білок слід їсти роздільно).

Якщо ви хочете схуднути, їсти лише вищезазначені продукти буде недостатньо. Необхідно також від дечого відмовитись. Зокрема, мова йде про продукти, походження чи інгредієнти яких нам невідомі (напівфабрикати, ковбаси, солодощі з хімічними наповнювачами).

Окрім того, слід знизити калорійність їжі, яку ви споживаєте: звертайте увагу на відсоток жиру у молочних продуктах, а також уникайте снеків. Зокрема, печиво і батончики взагалі слід виключити з раціону: улюблений "Снікерс" замініть бананом чи сухофруктами.

Важливим фактором нормалізації ваги є споживання солодкого. Цукор не лише сприяє появі "рятувального круга" навколо талії, але і виводить з організму корисні мінерали, як то кальцій. Тому цукор замінюємо на мед і сухофрукти. Дієвим прийомом є режим харчування. Останній прийом їжі має бути не пізніше 19.30., а краще – о 18.00. До такого режиму легко пристосуватися. Це називається вироблення умовного рефлексу, який з’являється після 2 тижнів виконання певної дії. Таким чином Ви не тільки зменшите вагу , але і принесете неабияку користь своєму організмові – адже дасте йому повноцінно відпочити. Спробуйте зробити такий експеримент і його результат Вас приємно здивує .

Ще одна рекомендація - не запивайте їжу. Поївши, зачекайте з годину, а потім замість води випийте трав’яного чаю, який сприяє швидкому метаболізму (такий збір можна скласти самому з листочків берези, ожини і мати-й-мачухи, або ж купити готовий чай для кращого обміну речовин).

Всі ці правила – запорука здоров’я та краси. Якщо ви навчитеся харчуватися правильно, вас не будуть турбувати зайві кілограми. Запам’ятайте: дієти дають короткочасний ефект і здійснюють чимале навантаження на організм, тому привчіть себе до правильного режиму харчування повсякчас.

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости