УкрРус

Аби ви так мали, як ви працюєте, "слуги народні"!

Побував у Верховній Раді. Записали програму на Рада ТВ по міжнародці. Потім забіг у свій рідний Комітет у закордонних справах - ностальгія саме за комітетською роботою. А далі зайшов у кулуари Ради.

Бачив там дуже багато хороших, позитивних і правильних нових депутатських облич. Дуже багато. Скрізь: в кулуарах, коридорах, буфеті, неформальних курилках... У чому інтрига? А в тому, що десятки цих цілком позитивних депутатів прогулювалися 5-10-20 хвилин після того, як розпочалося після малої перерви пленарне засідання, в залі критично бракувало кворуму, Гройсман чи Парубій аж надривався закликаючи фракційних лідерів забезпечити явку своїх нардепів... З мікрофонів у кулуарах за цей час разів зо 5 звучав заклик від секретаріату до депутатів терміново зволити вчинити таку милість і з'явитися на свої робочі місця. Реакція була абсолютно відсторонена. Мені кожен раз після такого оголошення ставало якось не по собі й дуже соромно й незатишно, ніби це я винен у зриві кворуму. А їм - ні!

Потім, коли я вже вийшов з Ради й біля пів-години телефоном давав інтерв'ю, прогулюючись у парку напроти Ради, паралельними доріжками увесь цей час прогулювалися ще два позитивні нові обличчя з депутатськими мандатами й про щось розслаблено розмовляли. Схоже, що не про тонкощі законодавчого процесу. У залі в цей час і далі змагалися з нестачею голосів.

Аби ви так мали, як ви працюєте, "слуги народні"!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги