Аби ви так мали, як ви працюєте, "слуги народні"!

20.3т

Побував у Верховній Раді. Записали програму на Рада ТВ по міжнародці. Потім забіг у свій рідний Комітет у закордонних справах - ностальгія саме за комітетською роботою. А далі зайшов у кулуари Ради.

Бачив там дуже багато хороших, позитивних і правильних нових депутатських облич. Дуже багато. Скрізь: в кулуарах, коридорах, буфеті, неформальних курилках... У чому інтрига? А в тому, що десятки цих цілком позитивних депутатів прогулювалися 5-10-20 хвилин після того, як розпочалося після малої перерви пленарне засідання, в залі критично бракувало кворуму, Гройсман чи Парубій аж надривався закликаючи фракційних лідерів забезпечити явку своїх нардепів... З мікрофонів у кулуарах за цей час разів зо 5 звучав заклик від секретаріату до депутатів терміново зволити вчинити таку милість і з'явитися на свої робочі місця. Реакція була абсолютно відсторонена. Мені кожен раз після такого оголошення ставало якось не по собі й дуже соромно й незатишно, ніби це я винен у зриві кворуму. А їм - ні!

Потім, коли я вже вийшов з Ради й біля пів-години телефоном давав інтерв'ю, прогулюючись у парку напроти Ради, паралельними доріжками увесь цей час прогулювалися ще два позитивні нові обличчя з депутатськими мандатами й про щось розслаблено розмовляли. Схоже, що не про тонкощі законодавчого процесу. У залі в цей час і далі змагалися з нестачею голосів.

Аби ви так мали, як ви працюєте, "слуги народні"!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости