Як будується велика брехня, або до чого призведе референдум про вступ до НАТО?

27.7т

От скажімо виходить політик на шоу до Шустера і заявляє, що вступ до НАТО підтримує 70% українців. Це маленька брехня. Бо насправді вступ до НАТО підтримує 41% українців і ми вважаємо це великим прогресом.

Далі на цій маленькій брехні будується більша брехня - мовляв, треба провести референдум про вступ до НАТО і ми переможемо. Те, що референдум мобілізує 40% противників НАТО і вони обов'язково прийдуть на вибори і проведуть в ВР п'яту колону Москви - наслідок, про який нам не кажуть.

Але на цій більшій брехні будується справжня велика брехня - до ВР проходять промосковські антинатівські депутати та частина брехунів, які починали з малої брехні, спекулюючи на темі НАТО та загрозі Москви.

Результат: до НАТО ми не вступаємо, бо нас там ніхто не чекає, а результати референдуму не переконливі, даємо аргументи Москві розповідати, що пів-України проти НАТО, що підтвердить референдум, а в парламент проходять московські ублюдки і наші українські брехуни...

Сподіваюсь я зміг спокійно пояснити до чого йде?

Довідково: "Підтримка ідеї членства в НАТО досягла в 2014 р. свого максимального показника за всі роки досліджень.... згідно з результатами дослідження Центру Разумкова, вже 41% українців на гіпотетичному референдумі щодо членства в НАТО проголосували б "за" і 40% - "проти".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги