Як будується велика брехня, або до чого призведе референдум про вступ до НАТО?

Як будується велика брехня, або до чого призведе референдум про вступ до НАТО?

От скажімо виходить політик на шоу до Шустера і заявляє, що вступ до НАТО підтримує 70% українців. Це маленька брехня. Бо насправді вступ до НАТО підтримує 41% українців і ми вважаємо це великим прогресом.

Видео дня

Далі на цій маленькій брехні будується більша брехня - мовляв, треба провести референдум про вступ до НАТО і ми переможемо. Те, що референдум мобілізує 40% противників НАТО і вони обов'язково прийдуть на вибори і проведуть в ВР п'яту колону Москви - наслідок, про який нам не кажуть.

Але на цій більшій брехні будується справжня велика брехня - до ВР проходять промосковські антинатівські депутати та частина брехунів, які починали з малої брехні, спекулюючи на темі НАТО та загрозі Москви.

Результат: до НАТО ми не вступаємо, бо нас там ніхто не чекає, а результати референдуму не переконливі, даємо аргументи Москві розповідати, що пів-України проти НАТО, що підтвердить референдум, а в парламент проходять московські ублюдки і наші українські брехуни...

Сподіваюсь я зміг спокійно пояснити до чого йде?

Довідково: "Підтримка ідеї членства в НАТО досягла в 2014 р. свого максимального показника за всі роки досліджень.... згідно з результатами дослідження Центру Разумкова, вже 41% українців на гіпотетичному референдумі щодо членства в НАТО проголосували б "за" і 40% - "проти".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...