УкрРус

Хочеться всього і вчора! Але треба бути реалістами

5.7т

Останніми днями чую запитання: на якому підґрунті ви будуєте свої прогнози щодо повернення Донбасу?

На об'єктивних даних із відкритих джерел і на розумінні того, що сучасна війна - дуже дороге задоволення. Без економічного забезпечення будь-яка війна дуже скоро завершується поразкою.

Додам, що я не поділяю сарказм, який іноді лунає: от, знов будемо чекати, поки нам хтось допоможе, знову чекатимемо, поки запрацюють санкції.

Так, шановні - будемо чекати!

Ми зіткнулись в протистоянні з однією з найпотужніших армій світу! Ми достойно витримали натиск і втримали ворога! Але, так, в нас ще не вистачає сил повернути території суто військовим шляхом.

Тому ми збільшуємо потужність нашої армії, впроваджуємо (хоч і дуже повільно) реформи в МВС, в економіці, в держуправлінні. Хоч і криво, але ввели декларації, які можуть стати суттєвою зброєю в боротьбі з корупцією. Настав час "другої хвилі" е-декларування, коли люди на власні очі побачать статки не лише далеких і невідомих київських можновладців, але й своїх рідних і близьких місцевих князьків...

Я розумію: хочеться всього і вчора! Але треба бути реалістами.

"Всіх чиновників звільнити геть"! Суперова ідея! А, де взяти нових?

"В країні повно талановитих людей"! Згоден. Тільки, вони не стоять в черзі на зайняття вакансій в держслужбі...

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги