Путін шантажує Меркель в українському питанні

17.6тЧитать новость на украинском

27 жовтня 2013 року я попереджав широкий загал про важливість та небезпеку для України перебування в Москві зрадника США Едварда Сноудена.

Сьогодні в мене достатньо аргументів вважати, що об’єм закритої інформації, яка перебуває в розпорядженні пана Сноудена була передана особисто Путіну, аби другий мав широкий пакет компромативного інсайду на лідерів західного світу та особисто керівництва Німеччини, аби заручитися завуальованою "підтримкою" Єврочиновників в його геополітичній стратегії по переформатуванню світового порядку.

В той час, коли чиновники офіційного Вашингтону переконують європейців долучитися до секторальних санкцій проти Путіна та його країни, пані Меркель та її колеги демонструють надто ліберальний підхід до агресора, стримуючи масштаб опору. Більш того. Угода про Асоціацію, яку підписав Президент Порошенко, за словами Меркель, буде ратифікована тільки після того, як президент використає всі можливі механізми мирного врегулювання ситуації на українському сході, а в цей час підконтрольні Росії терористичні організації проводили обстріл мирного населення та війну з українськими військовими, не дивлячись на оголошений режим припинення вогню. Фрау канцлер приймає такі рішення, на моє переконання, під шаленим тиском Путіна та його німецьких лобістів, які шантажуючи Ангелу Меркель "вибуховим" компроматом Сноудена мали контроль над офіційною позицією офіційного Берліну. Цей же самий сценарій стосується іншого "союзника" Росія – Франсуа Олланда.

На мій погляд, позиція Франції та Німеччини не має відображати позицію всього Європейського Союзу, тому я помилявся, коли говорив та писав про корупцію в найвищих ешелонах європейської влади.

Сноуден продовжує постачати інсайд Путіну, і до поки зрадник своєї батьківщини перебуває під захистом Москви – Путін продовжуватиме агресію, і на Україні він не зупиниться. Рекомендувати піти у відставку канцлеру Меркель та президенту Франції пану Олланду – відверто безглуздо, тому, вирішення цього питання має взяти на себе США, оприлюднивши компромат проти цих двох політиків, дії яких не співпадають з реаліями, та несуть пряму загрозу дезінтеграції Європейського Союзу. Щодо позиції українського президента, то він обрав правильний крок, відсунувши пропозиції Берліну і розпочав масштабну антитерористичну кампанію, в ході якої звільнено від окупації терористами Слов’янськ, Краматорськ, Артемівськ та інші міста Українського Донбасу.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости