Крах "русского мира" на Балканах

45.2т

Запрошення Черногорії на вступ до НАТО стало фактом. Остаточне формальне голосування щодо прийому Чорногорії до Північно-Атлантичного альянсу відбудеться на липневому Варшавському саміті НАТО. Таким чином в блоці НАТО стане 29 держав. Окрім Словенії та Хорватії, які вже є членами НАТО, наступною колишньою федеративною республікою екс-Югославії, стає Чорногорія.

В черзі на прийом до альянсу інші республіки колишньої Югославії: Македонія та Боснія і Герцеговина. Сербія працює над розробкою індивідуального плану співпраці з НАТО. Членом НАТО є інша балканська держава - Албанія. Балкани, впливом на які так довго пишалася Росія, остаточно втрачається назавжди. Кремль, втарачаючи свій контроль і умовний протекторат над республіками колишньої Югославії, втрачає остаточно і розум, стриманість, спокій, рівновагу.

Росія, яка так довго боролася проти НАТО та США зокрема, в збереженні своєго впливу на Балканах і утримання при владі кривавого диктатора Мілошевича в 90-х роках, аналогічна сьогоднішній боротьбі за збереження режиму Януковича в Україні 2013-2014р.р. та диктаторського режиму Башара Асада в Сирії останні 4 роки громадянської війни, сьогодні ще може пити каву лише з Сербією, і то не довго.

В лютому-березні 1999 року Росія так заповзято захищала Югославію від "бомбардувань НАТО", що сьогодні вже майже всі колишні федеративні республіки стали або стають членами НАТО, але НЕ союзниками Росії. В цьому і є всесвітньо-історична стратегічна трагедія Кремля, його абсурдного імперського проекту розбудови "великого русского мира"!

Сьогодні, в трунву "русского мира Путіна" НАТО забиває черговий 29 цвяк виробництва Чорногорії. Не радує Кремль і готовність Грузії до остаточного прийому в НАТО. Про свій намір вступити в майбутньому до НАТО обговорює Фінляндія та Швеція. Молдова та Україна поставлені на тривалу невизначену паузу. На фоні стратегічного геополітичного провалу Кремля в Україні (Крим і Донбас), Турції, Сирії, Балканах, Скандинавії, тривалих санкцій та погроз їх збільшення від ЄС, США, Канади, Австралії, Японії, вигнання РФ з G-8, хронічного падіння цін на нафту та газ, втрати обширних ринків збуту та закупівель критичного імпорту, режим Путіна виглядає швидше всесвітнім блазнем з короною від пародиста і шута Хазанова на голові Путіна, а ніж "лідером світу"!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости