Хто #банув Надію Савченко

96.7т

Стрічка рябить діагнозами Савченко. Олег Ляшко навіть поцікавився, чи, бува, не #‎банулася вона. 

Ні, все ок, просто у неї інша роль, інший образ, ніж декілька місяців тому, тоді ще у сакральної невільниці Путіна...

Нині головні меседжі Савченко зводяться до одного - стерти останніх декілька років з життя українців: мовляв, чого нам сваритися, бо й майдан/антимайдан був за одно, і вбиваємо ми на Донбасі одне одного винятково з любові...

 У такий спосіб тестується нова політична платформа, яка дасть змогу примусово пришити ОРДЛО до решти України за кремлівськими лекалами. І ось задача "савченків" виплекати громадські очікування так званої реінтеграції, яка дозволить всіх тих лугандонських вурдалаків перетворити на частину політичної еліти України, а терористів прирівняти в правах до учасників АТО. 

Тому Савченко не #банулася. Вона здібна учениця тих технологів, котрі пишуть для неї такі складні для її розуміння, але політично часто милі вуху виборця, тексти. Ні, донецький рукав з білими нитками Путіна їм ще не милий, але "Надя" так файно мочить всіх політиків, так м'яко стелить людям, і сама така проста, як двері... Дивись, завтра у неї виникне ПМС (Партія маргіналів ім. Савченко), рейтинг і гроші на вибори. 

Тому тут питання не в діагнозі, а хто надиктовує тексти для недавньої Надії України?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости