УкрРус

Хто #банув Надію Савченко

100.6т

Стрічка рябить діагнозами Савченко. Олег Ляшко навіть поцікавився, чи, бува, не #‎банулася вона. 

Ні, все ок, просто у неї інша роль, інший образ, ніж декілька місяців тому, тоді ще у сакральної невільниці Путіна...

Нині головні меседжі Савченко зводяться до одного - стерти останніх декілька років з життя українців: мовляв, чого нам сваритися, бо й майдан/антимайдан був за одно, і вбиваємо ми на Донбасі одне одного винятково з любові...

 У такий спосіб тестується нова політична платформа, яка дасть змогу примусово пришити ОРДЛО до решти України за кремлівськими лекалами. І ось задача "савченків" виплекати громадські очікування так званої реінтеграції, яка дозволить всіх тих лугандонських вурдалаків перетворити на частину політичної еліти України, а терористів прирівняти в правах до учасників АТО. 

Тому Савченко не #банулася. Вона здібна учениця тих технологів, котрі пишуть для неї такі складні для її розуміння, але політично часто милі вуху виборця, тексти. Ні, донецький рукав з білими нитками Путіна їм ще не милий, але "Надя" так файно мочить всіх політиків, так м'яко стелить людям, і сама така проста, як двері... Дивись, завтра у неї виникне ПМС (Партія маргіналів ім. Савченко), рейтинг і гроші на вибори. 

Тому тут питання не в діагнозі, а хто надиктовує тексти для недавньої Надії України?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги