Це та ситуація, де негайно має діяти Генеральна прокуратура.

Комбати криком кричать: немає техніки і зброї! А в цей час - час війни! - уповноважені Кабміном структури продовжують розпродаж техніки і озброєнь. На зовнішньому і на внутрішньому ринках. Без жодних обмежень - лише плати, і бажано готівкою, та ще доларом, не гривнею.

Безпілотні літальні апарати, протитанкові керовані ракети, протитанкові гранатомети, бойові броньовані машини... - все це вкрай потрібно зараз на Сході. Але - все це зараз не на Сході, а нахабно і неприховано розпродається на "ринку". Не колись, а прямо зараз - протягом 2014 року!

Будь-хто може легко придбати будь-яку зброю - безконтрольність з боку Уряду вже вийшла за межі покарань в рамках Кримінального кодексу, тут справді потрібні військові трибунали!

Прочитайте сумну сповідь волонтера Світлани Зварич, вона не побоялася сказати нищівну для Уряду правду і при тому не приховувала свого імені. Волонтери, які увесь цей час збирають кошти для озброєння батальйонів, змушені платити за державну техніку і зброю урядовим ділкам-торгашам величезні суми?! Замість того, щоб урядовим рішенням передати все це патріотам давним-давно і безкоштовно?!

Тепер слово за Генеральним прокурором...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости