УкрРус

П'яний чиновник - потрiйне бидло

11.5т

П'яне бидло на дорозі в незалежності від соціального статусу - це злочинець. А п'яний чиновник хоч і колишній, який дозволяє собі хамити та погрожувати людям - потрійне бидло, яке заслуговує на повний громадський осуд і обструкцію. Таких не варто запрошувати на ефіри та взагалі давати слово в ЗМІ.

Але особисто мене в історії з екс-нардепом і екс-міністром Євгеном Червоненко, хоча я був про нього трохи кращої думки, зацікавило інше. На якій такій підставі тодішній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі подарував Червоненку автомат? У нас наразі не має, на жаль, законного вільного продажу зброї, а голови ОДА не мають законного права вручати нагородну зброю. Роблю з цього висновок, що Саакашвілі перевищив свої службові повноваження і причетний до незаконного обігу зброї.

До слова, якщо це приватний подарунок, то чи вказав його екс-голова облдержадміністрації в декларації?

Завтра ж звернуся до правоохоронних органів, щоб перевірили всі ці факти на відповідність чинному законодавству, а то виходить - друзям все, а народу - закон.

Окрім цього продовжую наполягати на негайному розгляді парламентом нашого законопроекту "Про цивільну зброю і боєприпаси"!

Всі люди рівні і мають право на самозахист з допомогою вогнепальної зброї.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги