Жертва китайців: як вибрати весільну сукню

Жертва китайців: як вибрати весільну сукню

Із початком травня стартував і найбільш активний та масовий сезон весіль. Можна посперечатися, хто найбільше чекає та найдетальніше готується до весільного марафону – молода, наречений, чи їхні батьки, та один факт залишається сталим – усі "учасники процесу" чи не найретельніше продумують саме власний зовнішній "антураж". Які тенденції пропонує цей сезон, та що обирати?

Окрім весільної сукні традиційного невинного білого кольору, популярними у цьому сезоні є вбрання пастельних відтінків: ніжного блідо-рожевого, кремово-персикового, тону крижаної кави з молоком. Ось на чому-чому, та на весільний сукні аж ніяк не варто економити. Знайома, готуючись до весілля за півроку до назначеної дати придбала сукню на китайській торгівельній площадці AliExpress. Вбрання прийшло більш ніж швидко – за три тижні (середня очікуваність на товар – 1,5 місяці). Але на цьому усі плюси завершилися.

Видео дня

Незважаючи на попереднє детальне вивчення розмірів (не орієнтуєтеся на фото мініатюрних китаянок), сукня прийшла за вузька у районі бюсту та надто широка в області стегон. Знайома не придумала нічого кращого, як... ще раз замовити вбрання на AliExpress. Пояснила це тим, що на цьому сайті весільні сукні, у перерахунку, можна і за три тисячі гривень купити. Цього разу на сукню чекала три місяці. Розгорнувши довгоочікуваний пакунок дівчина не втрималася від сліз... колір та оздоблення були зовсім не ті, що на фото.

Замість ніжно-бежевої сукні із легеньким декольте оздобленим ледь помітним мережевом, дівчина приміряла майже світло-коричневу сукню із вирізом, з якого виглядували соски. А товсту "павутинку" мережива можна було і за метр помітити. Витративши понад 7,5 тисяч гривень на, м’яко кажучи, дивний товар, знайома пішла за вбранням у салон весільних суконь. Там за 14 тисяч гривень придбала сукню, якою справді залишилася задоволена. Звичайно, можна було обрати варіант на прокат. Та знайома, як і багато наречених, відмахнулася від такої ідеї. "Хоч і значно дешевше, це одноразова сукня із енергетикою першої власниці", - пояснила вона своє небажання йти у прокат весільних суконь.

Якби там не було, та навіть найприскіпливіші чоловіки-наречені не такі вимогливі до свого вбрання, як їхні кохані половинки. Зазвичай цей процес виглядає так. Коли до довгоочікуваної події залишається місяць-півтора, молода бере свого майбутнього чоловіка у шопінг по ринках-салонах, - кому який варіант бюджет дозволяє. Цінова політика – від трьох-чотирьох тисяч за повне "обмундирування".

Все більше молодих жінок віддають перевагу весільному макіяжу не в салоні, а запрошують дівчат-стилістів до дому. Причини різні – майстри-початківці пропонують свої послуги за значно нижчою ціною, деяким молодим не комфортно, коли на них "витріщаються" у салоні. Ще хтось зізнається, що запрошеною дівчинкою "легше покомандувати саме вдома", відповідно і результат буде кращим. Салонні та "домашні" послуги стилістів різних галузей стартують від трьохсот гривень за одну процедуру.

Мода на мінімалізм, яка полонила будинки, одяг та навіть гастрономічну галузь, добралася і до весільного декору. У цьому сезоні найпопулярнішими є мінімалістичні букетики. Чим менше усіляких стрічок, стразів та каміння, чим менше самих квітів, і чим вони простіші – тим краще. Деякі весільні декоратори навіть пропонують замінити традіційний весільний букет – перев’язаними щонайпостішою стрічкою (для найсміливіших – мотузкою) стебла пшениці чи льону. Кажуть – це просто і зі смаком.

Та напевно найголовнішою порадою під час підготовки до весілля є гармонійний баланс вислуховування порад експертів, моніторингу тенденцій та власних відчуттів. Все-таки, навіть на найстильнішому весіллі, яке організовували десятки фахівців, у вас не буде відчуття, що все це для вас, якщо почуватиметеся некомфортно, і подумки картатимете себе, що не вибрали сукню-букет, яку хотіли саме ви, а не мама-теща-стиліст-декоратор.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.