УкрРус

Кожна собака знає, що Яценюк поганий

Ми за формування нового Уряду. Але найголовніше – це не прізвища Прем’єра чи міністрів. Найголовніше – це программа дій.

У тумані, навіть літаки не літають. І коли нам сьогодні кажуть про відставку Уряду, у мене дуже просте питання, як і в мільйонів українських громадян: а який наступний Уряд, а яка програма його дій?

Сьогодні у мене таке враження, що ми з вами свідки мишиної возні. Коли БПП і Народний фронт між собою сваряться за посади, а всю країну тримають за дурнів. Яка різниця від того, що замість Яценюка Прем'єром стане Гройсман? Що від того поміняється? Поміняються прізвища і поміняються потоки.

Сьогодні одні контролюють ці потоки, завтра інші будуть контролювати. Тому я кажу: ми вимагаємо! Покажіть, відкрийте карти. Що ви хочете далі? Де ваша програма і під цю програму новий склад Уряду? Оце наша ключова вимога.

А інакше ми не будемо брати участь у їхніх міжкланових розборках. Бо вони нас хочуть просто використати для того, щоб той чи інший клан прийшов до влади. Дурних немає. Уже використовували людей на Майдані. Що в результаті Революції Гідності до влади прийшов олігарх часів Януковича. То я не хочу щоб народ вчергове розвели. Розказують – Яценюк поганий. Та кожна собака знає, що Яценюк поганий. А хто кращий? Покажіть мені, хто кращий?

Я знаю, хто кращий. Ми кращі. Наша команда краща. Тому що в нашої команди конкретний план дій і конкретні пропозиції, як змінювати країну.

Всі українці сьогодні є свідками мишиної возні, коли БПП і НФ сваряться між собою за посади. Але вони один від іншого не кращі. Тому байдуже прізвища урядовців. Важливо - програма, під виконання якої буде сформовано новий уряд. А інакше знову розведуть народ, як завжди

Опубліковано Олегом Ляшком 30 січня 2016 р.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги