Кожна собака знає, що Яценюк поганий

41.4т

Ми за формування нового Уряду. Але найголовніше – це не прізвища Прем’єра чи міністрів. Найголовніше – це программа дій.

У тумані, навіть літаки не літають. І коли нам сьогодні кажуть про відставку Уряду, у мене дуже просте питання, як і в мільйонів українських громадян: а який наступний Уряд, а яка програма його дій?

Сьогодні у мене таке враження, що ми з вами свідки мишиної возні. Коли БПП і Народний фронт між собою сваряться за посади, а всю країну тримають за дурнів. Яка різниця від того, що замість Яценюка Прем'єром стане Гройсман? Що від того поміняється? Поміняються прізвища і поміняються потоки.

Сьогодні одні контролюють ці потоки, завтра інші будуть контролювати. Тому я кажу: ми вимагаємо! Покажіть, відкрийте карти. Що ви хочете далі? Де ваша програма і під цю програму новий склад Уряду? Оце наша ключова вимога.

А інакше ми не будемо брати участь у їхніх міжкланових розборках. Бо вони нас хочуть просто використати для того, щоб той чи інший клан прийшов до влади. Дурних немає. Уже використовували людей на Майдані. Що в результаті Революції Гідності до влади прийшов олігарх часів Януковича. То я не хочу щоб народ вчергове розвели. Розказують – Яценюк поганий. Та кожна собака знає, що Яценюк поганий. А хто кращий? Покажіть мені, хто кращий?

Я знаю, хто кращий. Ми кращі. Наша команда краща. Тому що в нашої команди конкретний план дій і конкретні пропозиції, як змінювати країну.

Всі українці сьогодні є свідками мишиної возні, коли БПП і НФ сваряться між собою за посади. Але вони один від іншого не кращі. Тому байдуже прізвища урядовців. Важливо - програма, під виконання якої буде сформовано новий уряд. А інакше знову розведуть народ, як завжди

Опубліковано Олегом Ляшком 30 січня 2016 р.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги