Власник "Cвободи слова" на ICTV шукає захисту від реальної свободи слова і правди у ... Генерального прокурора України

Власник 'Cвободи слова' на ICTV шукає захисту від реальної свободи слова і правди у ... Генерального прокурора України

За логікою пана Пінчука Подольський та Єльяшкевич мають теж бігти до Яреми, аби він розслідував і суворо наказав, наприклад, - "Українську правду" за те, що вона за 14 років розслідування злочинів проти них жодного разу не надала їм слова. Проте її колишній власник – Олена Притула - не стрималась і взагалі висловила жаль, що Подольський залишився живий. (Мабуть трохи заважаю лизати блюдо родини замовника вбивства її колишнього близького соратника.) Натомість та ж Українська правда сьогодні не соромиться виконувати функцію прес-служби Пінчука та Кучми і розсилає по усіх усюдах їхні найменші публічні подихи. (Хоча б Гонгадзе з-під назви прибрали.)

Видео дня

З цього приводу вдруге і слідом за Єльяшкевічем пропоную пану Пінчуку публічну сатисфакцію.

Якщо він так незадоволений тим, що "1+1" дав нам рідку можливість висловити свою позицію і не запросив його у студію, ми згодні зустрітися з ним у відкритих і рівних дебатах на будь-якому з його власних каналів у будь-який зручний для нього час. Сподіваємось, що "просвещенного капиталиста", як його називає Сорос, не зупинить мільярдна пихатість і він висловить двом звичайним українським інтелігентам свої виправдування і вислухає наші звинувачення. А українці не дурніші за Ярему – послухають і розсудять.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...