Саакашвілі скаже, що дружив з Бандерою і хрестив Русь

11.7т

Україна ідеальна країна для пройдисвітів і шахраїв. Від дрібненьких, які на курсах психологічного росту навчать легковірних баришень, як охмурити будь-якого мужика за 3 дня. До усіляких різновидів МММ і банків "михайлівський". До політичних клоунів, які розкажуть 1001 казку, як правильно керувати державою.

Ось був мітинг Саакашвілі. Виникло кілька питань.

1. Чого ви призначаєте дострокові вибори і "блискавично наводите лад" в нашій державі, а не Тбілісі? Нащо обіцяти "жорсткі посадки" і "судову реформу" явно під себе - в чужій державі, а не в Грузії, де є готове представництво ЄНП в парламенті.

2. Хто наводитиме порядок? Балабол Сакварелідзе? Волоока Марушевська, яка чітко намітила політичну кар'єру, але в останньому інтерв'ю на "Еспресо" виглядала малокваліфікованим, чисто технологічним поліном. Ви пропонуєте міняти одних бобіт на ще цинічниших? Я не бачу там "лучших людей".

3. Міхо почав явно з брехні і дурманення легковірного лохократу. Партія "рух нових сил" явна апеляція до чорноволівського Народного руху України. У спічі він кілька раз підкреслив, що був другом Чорновола, що голосував за незалежність в 1991. Пропоную розширити легенду, що Міхо взагалі був основним борцем за незалежну Україну і чіпляв синьо-жовті прапори по країні спільно з Чорноволом.

4. Міхо бреше про відмову телебачення транслювати його акцію. Натомість його соратники не вилазять із шустера, ньюзвану і тд.

5. Загравання з Трампом, як з очільником держави, на яку покладають низка українців. "Я знаю, как сделать Украину великой" - спи*див лозунг. Я би повернулась до П.1 - і розібралась з усіма про*о*ами і падінням популярності ЄНП в Грузії.

Окремо, оці шапіто і казотворці зайве застереження, що не можна видавати паспорти українців кому попало. Бо воно потім 100 раз збреше і скаже, що голосувало за незалежність, дружило з Кобзарем/Бандерою і хрестило Русь. І обов'язково знайдуться вільні вуха, які у це повірять.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости