Спецоперація Кремля провалилася

24.2т

За час дії Мінських домовленостей з полону проросійських бойовиків на Донбасі звільнено понад 3080 заручників, з яких 1530 – правоохоронці та військові. Нема результатів? Безперечно нова українська дипломатія! Стільки часу ціла команда з Іриною Геращенко займалась лише одним питанням - звільнення полонених. Звільнили мене. Звільнили Ю.Д.Солошенко. Звільнили В. Жемчугова. Звільнили понад 3000 українців!

Але ж ні. Кажуть зрада. Кажуть нічого не робить ні Ірина Геращенко, ні СБУ, ні Президент.

Знаходиться для таких людей лише один вихід. Їдуть в Мінськ потайки домовлятись з сепаратистами...

А потім завдяки зусиллям Надії Савченко в Мінську звільняють жінок. З'являється Володимир Рубан, якому передають двох "полонянок''...

Перша Ольга Сворак, "молодий чоловік" якої служить в одному з територіальних батальйонів "ЛНР". Це та яка фотографувалась в окупованому Криму з символікою "Новоросії"... Це та що стоїть з професійним make-up на обличчі щойно з полону... Марія Варфоломеєва, а Вам не пропонували до салону краси заїхати? Чи Вам пані Ірина Довгань?

Друга Анжеліка Преснякова. Суддя. Яка вважає, що Голодомор не є геноцидом українського народу...

Віктор Медведчук аплодує, коментує, радить продовжувати...

В додаток, завдяки Службі Безпеки України стало відомо, що помічниця терориста Захарченко тривалий термін прослуховувалась. В аудіозаписі вона повідомила, що "полонянок" звільнили не терористи ''Л/ДНР'', а вирішила передати Москва. При цьому маріонетки навіть не були в курсі цієї спецоперації Кремля, яка на щастя провалилася.

Отже. Перемога?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги