Місцеві з Донецька повідомляють, що в межах міста йдуть бої. Снаряди, за їх словами, розриваються в центрі міста.

"На лікарні Вишневського усі житлові будинки без вікон. Біля арени все трясеться. Це не єдине місце, де були або продовжуються бої. На Азотному жах, та й усюди. Місто перекрите, навіть з Макіївкою. Транспорт майже не ходить. Виїзди перекриті". (Лікарня Вишневського – це район перетину вулиць Панфілова і Рози Люксембург, тобто майже центр. Азотний практично також.).

За моєю інформацією, українське керівництво таки планувало операцію в Донецьку. Логічно було б передбачити, що треба як мінімум зачистити район Спартака – зручний плацдарм, звідки московські війська обстрілювали Градами аеропорт.

До речі, під час планування операції в черговий раз гостро постало питання наявності піхотних підрозділів, котрі бажають іти в атаку. Вони, звісно, є. Це, зрозуміло, добровольчі підрозділи, а також серед армійців є достатній відсоток мотивованих людей – але на жаль, за цей час "миру" добровольці не стали більш потрібними командуванню, і формування боєздатних штурмових груп також відбувається не надто швидко.

Нехай наша зброя переможе!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги