newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Ольга Решетилова
Ольга Решетилова
Журналіст, волонтер

Блог | "Молот" - г*мно, а не міномет

міномет

В ефірі наша постійна рубрика "Молот - г*вно, а не міномет", і з вами знову я, автор фейків і розгонщик зради, Ольга Решетилова.

В цій рубриці ми вже традиційно ставимо питання: як таке г*вно може коштувати пів ляма гривень? коли в Міноборони буде прийнято рішення по Молотах? чи буде проведено розслідування і чи будуть покарані винні - розробники (завод "Маяк"), постачальники (УкрОборонПром) і ті, хто приймав це на озброєння (Міноборони)?

Сьогодні з нами командир одного з бойових батальйонів, який нещодавно отримав 120-мм міномети "Молот", три з яких відразу відразу довелося списати, при тому, що бойових стрільб Молотами батальйон іще не проводив.

Командир люб'язно надав нам фото щойно отриманих ним мінометів.

До вашої уваги:

- зламана ручка вертикальної наводки;

Читайте: Реформы в обороне: миссия невыполнима?

- повністю покритий ржавчиною ударно-спусковий механізм, не рухається взагалі;

- колісний хід, який просто розвалився по швах;

- умови зберігання мінометів для розумників, які люблять звалити все на мінометників.

Також пропонуємо вам коментар командира (дещо цензурований і скорочений, щоб не травмувати тонку душевну організацію фанатів Молота):

"Это пи***ц, а не минометы. Попросил один развернуть, посмотреть чудо нашей промышлености. В итоге, не проводя стрельб, ручка вертикальной наводки отпала, назад не приделать, ствол весь в корозии, горизонтальная наводка вся ржавая. по полозьям не ездит, ударно-спусковой отламался при нажатии указательным пальцем".

Дякуємо за увагу. До нових зустрічей.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...