"Молот" - г*мно, а не міномет

37.7т

В ефірі наша постійна рубрика "Молот - г*вно, а не міномет", і з вами знову я, автор фейків і розгонщик зради, Ольга Решетилова.

В цій рубриці ми вже традиційно ставимо питання: як таке г*вно може коштувати пів ляма гривень? коли в Міноборони буде прийнято рішення по Молотах? чи буде проведено розслідування і чи будуть покарані винні - розробники (завод "Маяк"), постачальники (УкрОборонПром) і ті, хто приймав це на озброєння (Міноборони)?

Сьогодні з нами командир одного з бойових батальйонів, який нещодавно отримав 120-мм міномети "Молот", три з яких відразу відразу довелося списати, при тому, що бойових стрільб Молотами батальйон іще не проводив.

Командир люб'язно надав нам фото щойно отриманих ним мінометів.

До вашої уваги:

- зламана ручка вертикальної наводки;

- повністю покритий ржавчиною ударно-спусковий механізм, не рухається взагалі;

- колісний хід, який просто розвалився по швах;

- умови зберігання мінометів для розумників, які люблять звалити все на мінометників.

Також пропонуємо вам коментар командира (дещо цензурований і скорочений, щоб не травмувати тонку душевну організацію фанатів Молота):

"Это пи***ц, а не минометы. Попросил один развернуть, посмотреть чудо нашей промышлености. В итоге, не проводя стрельб, ручка вертикальной наводки отпала, назад не приделать, ствол весь в корозии, горизонтальная наводка вся ржавая. по полозьям не ездит, ударно-спусковой отламался при нажатии указательным пальцем".

Дякуємо за увагу. До нових зустрічей.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости