Анексію Криму проігноровано повністю

Крым

3 роки тому Росія розпочала активну фазу підготовки до фактичної окупації Криму. На українському півострові з'явилися зелені чоловічки.

Сьогодні РФ працює над повзучою легітимізацією крадіжки Криму - через міжнародні організації. В остаточному звіті ОБСЄ/ БДІПЛ за результатами спостережень за виборами до Держдуми РФ нема жодного слова про фальсифікацію виборів в Криму, куди спостережна місія навіть не була допущена.

Там повністю проігноровано анексію Криму, а грубе нехтування міжнародного права підміняється положенням щодо "відсутності консенсусу" у питаннях статусу Криму (при цьому очевидно, що консенсус відсутній в однієї країни-крадія, РФ).

Сьогодні ВР прийняла моє з колегами Звернення до ОБСЄ/ БДІПЛ (239 депутатів - ЗА) з проханням переглянути процедуру моніторингу виборів, яка не враховує сучасні виклики, в тому числі агресію однієї країни ОБСЄ проти інших країн.

Ми акцентуємо увагу світу, що вибори до Держдуми РФ відбулося за сфальшованими списками виборців, до яких включили кримчан - громадян України, яким вручили російські паспорти, примусово надали російське громадянство. Це є фальсифікація списків виборів, адже весь світ визнає Крим невід'ємною частиною України.

Примусове голосування за сфальшованими списками ставить під сумнів легітимність Думи, а так званих мажоритарних 4 депутатів від вкраденого Криму не визнали депутатами в жодній цивілізованій країні світу, вони внесені до всіх санкційних і чорних списків нев’їзних до ЄС, США, інших країн.

Тому ми закликаємо ОБСЄ/БДІПЛ негайно і оперативно розробити стандарти реагування та оцінювання викликів для виборчих стандартів, пов’язаних із агресивними діями одних держав на території інших. Потрібно розробити нову методику підготовки моніторингових звітів. Ми звертаємося до всіх країн - членів ОБСЄ підтримати таку позицію.

P.S. В ці дні делегація українських депутатів знаходиться у Відні на засіданнях ПА ОБСЄ. Наші колеги обов'язково піднімуть питання звіту ОБСЄ/ БДІПЛ і недосконалості процедури моніторингу і апелюватимуть до всіх країн-членів, що процедуру, яка дозволяє визнавати сфальшовані вибори, потрібно негайно змінювати. Інакше - РФ знищить всі демократичні структури і інституції, дискредитуючи їх і нав'язуючи свій порядок денний.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Политический блог