УкрРус

Пасьянс Медведчука

17.2т

Отже, Савченко (Матрона) Надія Вікторівна залишиться, прости Господи, народним депутатом (бо її просто виключили з фракції). Позафракційним народним депутатом. Може тепер на власний розсуд записатися у будь-яку фракцію та групу. Наприклад, у "Опозиційний блок".

1. Фракція "Батьківщина" Тимошенко НЕ ВИМАГАЄ у Савченко скласти депутатський мандат.

2. У офіційній заяві фракції є такі слова: "Якби було можливо повернути час назад, Надію Савченко все одно б ВКЛЮЧИЛИ до свого виборчого СПИСКУ...". По Фрейду прямо.

3. "Батьківщина" НЕ ВІДКЛИКАЛА відкриту ефесбешницю Савченко з Комітету ВР з питань (!) національної (!) безпеки (!) І оборони (!), в якому московська агентка перебуває саме за квотою партії Тимошенко.

4. У заяві фракції - ЖОДНОГО слова про відкликання Савченко з української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, куди вона була включена на особисту вимогу Юлії Тимошенко під час формування коаліції "Європейська Україна".

***

І нема у тому нічого дивного. Позаяк Медведчук, погодивши у Москві наступний сценарій, вочевидь, розігрує такий пасьянс приходу до влади проросійських сил в Україні:

- максимум голосів умовно кажучи демократичного табору за "Батьківщину";

- максимум голосів помірних ватніків і тих, хто ностальгує за регіоналівськими часами - за "Опоблок";

- максимум голосів палких ватніків, розчарованих у житті, міських божевільних, адептів віри у "мир любой ценой" - за партію Савченко, яка, ймовірно, називатиметься (хай Бог милує! В'ячеслав Максимович у труні перевертається) ...Народний Рух України.

Грамотно.

Але Господь збереже нашу державу від цього диявольського плану.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги