Бойові дії в Мар`їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів.Ч.3

20т

З"являється перша інформація про те,що у Захарченка зараз проблеми зі здоров'ям. "Рана на нозі погано гоїться",- повідомляє Гіркин.

Фактично-це початок спецоперації російських спецслужб, мета якої вивести з під удару лідера "ДНР" Захарченко.

Інформацію Гіркина про проблеми зі здоров"ям підтверджує сам Захарченко. За звітом моніторингової місії ОБСЄ за 28 травня, лідер терористичної організації ""ДНР"" Олександр Захарченко має проблеми зі здоров'ям.

"Олександр Захарченко не зможе брати участь ні в яких зустрічах на територіях підконтрольних бойовикам до кінця липня", - уточнюється в повідомленні.

28 травня.Запам"ятайте цю дату. Фактично за тиждень до початку провального для бойовиків наступу в районі Мар"їнки.

3 червня в ЗМІ з"являються повідомлення про те, що Олександр Захарченко покинув Донецьк під час того, як під містом тривали бої. Місцеві мешканці помітили колону супроводу командира бойовиків на виїзді з Докучаєвська. Кортеж рухався в бік кордону з Росією. Новину про це передає "Преса України". Цікаво,що місцеві мешканці помітили колону супроводу,а не самого Захарченко.

Несподівано, чутки про те, що глава т.зв.""ДНР" Олександр Захарченко покинув Донецьк, знайшли своє підтвердження в столиці Росії. Про це головний редактор "Ехо Москви" Олексій Венедиктов написав у своєму Twitter. За даними російського головреда, помічник російського президента Владислав Сурков забрав Олександра Захарченко разом з Денисом Пушіліним в Москву.

"Сурков евакуював Пушіліна і Захарченко. Навіщо?" - здивований Венедиктов.

Читайте:Бойові дії в Мар"їнці: наступ чи спроба прибрати російських радикалів.Ч.2

Я не буду питати у "великого друга" України п.Венедиктова "навіщо", він запустив цю дезінформацію.Відповідь і так зрозуміла. В Росії такі поняття,як "друг України" і "незалежний журналіст" дуже відносні і залежать від багатьох факторів.

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" Захарченко не покидав м.Донецьк. До речі, цю інформацію підтверджують і співробітники українських спеціальних служб.

Підсумок. За тиждень до початку активних бойових дій і провального наступу в районі Мар"їнки російські спецслужби починають спецоперацію, мета якої вивести з під удару лідера "ДНР" Захарченка.

Тепер про військові формації т.зв."ДНР", які брали участь в боях поблизу населеного пункту Мар'їнка.

Почнемо з диверсійно-штурмової розвідувальної групи "Рязань".

Читайте:Захарченко признался, что террористы ведут артобстрелы с территории школы: видеофакт

ДШРГ "Рязань"- одна із найдосвідченіших в армії ""ДНР" груп, що складається з російських найманців-терористів. Друга назва цього підрозділу, в складі якого воюють добровольці з Казані і Набережних Челнов - "Татари Алга".

В інтерв"ю від 4 січня 2015 року командир ДШРГ "Рязань" Едуард Гілазов повідомив, що "щиро не розуміє чому вони (добровольці з Казані і Човнов) побоюються, що влада Татарії притягне їх до кримінальної відповідальності за ст. 282 статтею, після повернення на батьківщину (цього побоюються багато татарстанських ополченців)".

Себто, вже в січні місяці представники російських спеціальних служб чітко дали зрозуміти т.зв."добровольцям", що не бажають іх повернення на батьківщину. Нагадаю, що сам Гілазов в 2014 році був заарештований співробітниками МГБ "ДНР".

"Мене зрадили, зараз в госпіталі лікуюся, але даю слово: всі, хто мене здав і поламав, - я їх покараю, дайте тільки час. Зі мною пропав хлопець з Казані Ігор, він мій близький друг і заради нього я вб'ю і піду проти "ДНР"", - писав на своїй сторінці в соціальних мережах "Рязань".

Обіцянка Гілазова покарати і піти проти "ДНР" не могла залишитися без уваги з боку спеціальних служб, як "ДНР" так і Росії. Реація з їхньої сторони-це лише справа часу.

І цей час настав 3 квітня 2015 року.

Командир ДРГ "Рязань" Едуард Гілазова розповідає подробиці бою за Мар'їнку:

"Такої м'ясорубки давно не бачив, стільки жертв і перемир'я. Контужених багато, операція починалася занадто гладко, а потім почалася бійня."Пятнашка" пробилася до шпиталю і тримала оборону без БК(!) і води, після чого ми пробилися до "Пятнашки". Укри пристреляли все так, що я 3 рази попрощався з життям".

"Сьогодні зрадницьки була оточена і знищена ДШРГ "Рязань" в районі Мар'їнки. Хлопці напоролися на засідку, яка їх чекала, двухсотих багато, двох поранених укропи взяли в полон, є інфа, що міг бути злив, так як їх там чекали. Хто відповість?.....", - повідомляє у соцмережі бойовик ДШРГ " Рязань" на псевдо "Дамір Алчевськ".

На риторичне питання бойовика -"Хто відповість?", - даю чітку відповідь-лідер "ДНР" Захарченко.

Друга військова формація "ДНР", яка брала участь у штурмі Мар'їнки - це т.зв. ітербригада "Пятнашка".

Навесні 2014 року бойовики "Націонал-більшовицької партії" організували процес вербування т.зв. російських "добровольців" для участі в збройному протистоянні на території Донбасу, створивши т.зв."інтербригаду". За офіційною інформацією, з весни 2014 через канали цієї організації було завербовано більше 2000 бойовиків. Починаючи з травня 2014 року партія Лимонова, яка раніше приймала участь в антиконституційних діях на території РФ, змінює риторику щодо політики Кремля у питаннях анексії Криму і війні на Донбасі. Проте, в Адміністрації Президента РФ вважають, що процес ативізації діяльності партії на Донбасі є досить небезпечною тенденцією, тому Владиславом Сурковим приймається рішення позбавитися від участінацблолів на східних теренах України.

До речі, перші обшуки і затримання активістів партії відбуваються ще в жовтні 2014 року і не на території т.зв "ДНР", а в Москві.

27 жовтня 2014 року у московському штабі незареєстрованої партії "Інша Росія" пройшли обшуки. Сім чоловік були затримані і доставлені в ОВД "Войковська", пізніше, за інформацією Лимонова, їх відпустили. Офіційна причина обшуку - проведення перевірки в рамках оперативно-розшукових заходів. За словами Едуарда Лимонова, одна з груп оперативних працівників намагалася вилучити частину гуманітарної допомоги, яку "Інша Росія" планувала відправити до Луганська.

Можливі причини обшуків ізатримання активістів лідер "Іншої Росії" прокоментував так:"У мене ніколи немає ніяких припущень, але я собі не уявляю, щоб Володимир Володимирович Путін особисто раптом став займатися такими речами. Це якийсь арбатский генерал в лакованих чобітках вирішив здійснити до нас цей візит. Побійтеся Бога, хлопці. У нас вже є і загиблі, і поранені в Донбасі, ми воюємо, а нас тут ходять і пресують товсті генерали. Це викликає певну злобу ".

Пан Лимонов мав би зрозуміти натяк, але, як свідчить подальший розвиток подій, він цього не зробив.

1 травня 2015 року вже в Донецьку співробітниками т.зв. МГБ "ДНР" заарештовано трьох активістів НБП." МГБ не хоче бачити нас в "ДНР" ні під яким соусом: ні військовим, ні політичним, ні гуманітарним. Мовляв, трьох партій їм і так вистачає, нової некерованої і незрозумілої сили їм не потрібно. У військовому плані присутність нацболів прямо порівняли з "Правим сектором", - зазначив заарештований спеціальними службами "ДНР" нацбол.

Після двох тижнів допитів і обшуків в офісі нацболів, п'ятьох активістів партії, яких затримали 1 і 6 травня у місті Донецьку (Милюк, Крилова, Чернова, Воронцова, Маньків) увечері 11 травня вивезли на кордон з РФ, де передали їх співробітникам ФСБ.

Лимонову знову б зрозуміти і зробити висновки, але він замість цього пише відкритого листа до лідера "ДНР":" Москва, я так розумію, попросила""ДНР"" нацболів з "ДНР"прибрати. І в "ДНР" не змогли відмовити, оскільки підтримка РФ для них важливіше підтримки нацболів ".

"ДНР" дійсно не змогла відмовити Москві, а що стосується відповіді на питання про вибір пріоритетів між нацболами та підтримкою офіційного Кремля, то бої в Мар"їнці дали відповідь і на це запитання.

Нагадаю,"Пятнашка" пробилася до шпиталю і тримала оборону без БК(!) і води...Тримала оборону без БК..

Далі буде..

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги