, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Перемога Росії в Сирії

27.5т

Нині у Сирії ми спостерігаємо дуже невизначену ситуацію: ще тиждень тому, обговорюючи анонсований Росією і Сирією наступ на Алеппо, експерти прогнозували, що це зробити практично неможливо.

Та вчора бойовики перейшли в контрнаступ і зараз можна стверджувати, що існує реальна небезпека того, що урядові війська таки візьмуть Алеппо. Справа у тому, що там зараз дуже серйозні позиції, зосереджені іранською частиною коаліції.

Незважаючи на цей наступ, кардинальної зміни ситуації там не відбудеться, позаяк навіть захоплення такого величезного міста все одно є невеликим епізодом у п’ятирічній масштабній сирійській громадянській війні.

Слід розуміти, що у Сирії зараз намішаний величезний "вінегрет" інтересів, сторін та сил. А тому конкретно у цьому випадку, війська Сирії та Росії можуть від взяття Алеппо отримати тільки моральну перемогу. Просовуватися ж кудись далі (у будь-якому напрямку) буде зовсім не просто. Для цього доведеться нарощувати ще більші сили. Тому якихось нових розкладів чи поступів очікувати не варто.

Це ж стосується і анонсованих Лавровим переговорів Росії і США по Сирії. Час Джона Керрі на посаді держсекретаря США добігає свого логічного завершення і на його місце прийде новопризначений Трампом керівник. Тому будь-які нинішні переговори Росії з Америкою не є важливими, вони не матимуть нічого спільного з реальними намірами цих країн.

Читайте все новости по теме "Конфликт в Сирии" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги