Уряд - загроза Національній безпеці

8.7т

Хто підтримує дії Генеральної прокуратури щодо розслідування справи закупівель вугілля урядом по завищеній ціні в умовах тотального дефіциту державного бюджету?

За схемами уряду, закупівля вугілля виглядає дещо підозріло, і особисто я не вбачаю в діях міністерства та Уряду навіть натяку на економічний патріотизм. Більш того, активна та стійка позиція Уряду та особисто пана Яценюка для мене не те, що незрозуміла, я вбачаю під цими діями корупційну складову. Найправильнішим та найвигіднішим для України рішенням є закупівля вугілля у нашого союзника - Польщі.

Щоправда, для того, аби була можливість використовувати ресурс, необхідне переобладнання котлів на українських теплоелектростанціях. Наразі Україна переплачує $50 млн. за контрактом з африканським постачальником, в той час, як на переобладнання цих котлів достатньо було б $38 млн. Відмова від доцільного використання державних коштів, закупівля вугілля за завідомо невигідною ціною, ігнорування можливостей економії бюджету - все це аж ніяк не можна зв'язати з поняттям диверсифікації. Адже задоволення державних інтересів в цьому питанні полягає саме у модернізації ТЕС та закупівлі вигідного та дешевого вугілля.

Всі інші варіанти - не більше ніж корупційні схеми та сумнівні домовленості. Уряд, який претендує на пролонгацію своїх повноважень за результатами парламентських виборів, а точніше Прем'єр-міністр та міністр енергетики та вугільної промисловості, ризикують своєю репутацією, і я не здивуюсь, якщо Генеральний прокурор та його відомство знайдуть в угоді між Урядом та африканським постачальником вугілля загрозу національній безпеці.

Мова йде про економічні загрози. Щоправда, є проблема. Не думаю, що Прокуратура та, можливо в подальшому Служба Безпеки України, зможе діяти відповідним чином, враховуючи політичну вагу та можливе використання політичного тиску з боку Уряду. Більше того, опору певних олігархічних кіл, які зацікавлені в недоторканності міністра Продана та пана Яценюка. Але, розглядаючи фактор вулиці, маємо надію, що розслідування пройде відповідно з чинним законодавством, і в разі знаходження порушень, винні понесуть відповідальність, не прикриваючись політичним статусом. Це і є пряма дія демократії.

Прошу громадськість контролювати дане питання, адже намагання діяти за корупційними схемами Уряд прикривається підтримкою населення та політичним статусом. Більше того, люди, які раніше виступали відкрито за викриття корупції, сьогодні захищають партійні інтереси.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости