Я Тимошенко не прощаю!

27.4т

Тимошенко, сидячи в рясі Луї Вітон, заявила, що прощає всіх, хто її критикує. А я її не прощаю! За вкрадені з Лазаренком і виведені з України в офшори мільярди доларів; за зраджену у 2008 році Грузію, віддану нею із сміхуйочками на поталу своєму другу Путіну; за російський газ по 500 доларів за тисячу кубів, за який Газпром вимагає зараз від України 40 мільярдів доларів; за змову з Януковичем і переписування у 2009 році Конституції України в жадобі залишитися при владі; за заклик у 2014 році не противиться Путіну, коли його зелені чоловічки захоплювали Крим.

Я не прощаю Юльку за те, що зараз вона на гроші Путіна, як сто років тому Ленін на гроші німецького кайзера, намагається захопити владу в Україні, використовуючи абсолютно обгрунтоване невдоволення людей дебільною політикою влади. На реалізацію цього плану Путіна-Тимошенко по знищенню України працює вся кремлівська агентура - Медведчук, Бойко, Льовочкін, Вілкул, сепарський Інтер.

Витягнута з нафталіну московська зозуля, яка заради влади породичалася з кремлівськими чортами, намагається переконати українців, що вона єдина альтернатива Порошенку. Але вона не здатна зупинити Порошенка і його антиукраїнську політику, бо вони одного олігархічного поля ягоди - Тимошенко, Лазаренко, Янукович, Порошенко, Кучма. Всі ці люди - минуле України, яке не може бути нашим майбутнім. Бо українці 100% заслуговують на краще майбутнє!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги