Христос Воскрес - воскресим Україну!

5.9т

"Воскрес Христос, — і пекло переможене; воскрес Христос, — і впали демони; воскрес Христос, — і радіють Ангели…" (св. Іван Златоуст)

Це моє улюблене свято. Як тільки у житті з’явилася така можливість — став їздити на Святу Землю і зустрічати найбільше свято в житті кожного християнина в Єрусалимі. Я мрію, щоб така можливість була у кожного українця. І все для цього зроблю. Але останні кілька років, у вирі суспільної тривоги, я разом з українцями молюсь на рідній землі.

Молюсь за Україну, за нашу армію, за патріотів, які захищають наші Схід та Південь, за збереження України і повернення Криму та частини Донбасу, за порядок у нашій державі і гідне життя для кожного громадянина.

Цього року були у Володимирському соборі, Феодосійському та Видубицькому монастирях і Андріївській церкві.

Найголовніше, що ми маємо пам’ятати в цей день і завжди: Бог вчить нас любити і цінувати один одного. Господь так сильно нас любить, що віддав Сина Свого. Ісус Христос був розіп’ятий на хресті саме за наші гріхи. Завдячуючи цьому ми маємо шанс на спасіння.

Герої Небесної Сотні та АТО віддали своє життя за спасіння України. Пам’ятайте про це, не підведіть їх і помоліться за впокій душі кожного з них.

Христос Воскрес — воскресим Україну!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости