"Феміда Тревел" Онищенка і Ставицького

банка

Хвилинка реклами: до "Телебачення Торонто" звернулися Онищенко зі Ставицьким з пропозицією прорекламувати нещодавно створену ними турагенцію "Феміда Тревел". Ця фірма обслуговує клієнтів, яким треба негайно виїхати за межі України.

За рекламу пообіцяли банку грошей. І хоч банка виявилася лише літровою, та треба ж з чогось починати. Як кажуть, копійка до копієчки.

"Феміда Тревел" - наш девіз "Клієнт завжди втік!". Допомога з візами, гарячими турами та чартерами в будь-який куточок світу! Ціни помірні - дві-три банки доларів, залежно від турпакету.

Вашій увазі пропонуються:

Історичний тур "Стежками Керенського" - тур у жіночому одязі до Таїланду.

Видео дня

Екстрім-тур "Рви кігті" - всього за пару годин вас доправлять до кордону з Росією на джипі, який пройде через стіну Яценюка так, ніби це не стіна, а якийсь жалюгідний паркан.

Пакет "Чарівне зникнення" - досвідчений ілюзіоніст сховає вас у циліндрі і витягне знову, щойно ви перетнете кордон.

Зимова спецпропозиція "Ставай на лижі" - виліт чартером до гірськолижних курортів Європи.

Пакет "Двійник" - поки ви мчите до кордону на гелікоптері, замість вас у СІЗО посидить людина, загримована під корупціонера.

Пакет "Накивай п'ятами" - тур для любителів бігу. Вам організують пробіжку до найближчого кордону, у супроводі поліцейського кортежу з мигалками.

Пакет "Змотуй вудки" - спецпропозиція для затятих рибалок. Поки ви змотуєте вудки в Україні, вам вже їх розмотують на березі альпійського озера у Австрії.

Пакет "Радикальна Батьківщина" - поки ви мчите до кордону, опозиція блокуватиме трибуну у Верховній Раді, вимагаючи зниження тарифів, щоб з вас не зняли імунітет.

"Феміда Тревел" - "Ми не дамо Феміді жодного шансу!".

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...