, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Непростий вибір для маніяка

9.5т

Поки росіяни, асадівці та їхні найманці захоплювалися різаниною в Алеппо, вони прогавили атаку ІДІЛу в Пальмірі. Халіфат порівняно невеликими силами спромігся організувати вишукану операцію: перерізав в двох місцях дорогу на Хомс (чим відрізав Пальміру від постачання), потужними атаками зніс 8 блок-постів навколо міста (що фактично призвело до колапсу зовнішнього кільця оборони) та вчергове знищив авіабазу Т4.

Росіяни та іранці ближче до вечора змушені були евакуювати своїх військовослужбовців з Пальміри, залишивши асадівців напризволяще. Пальмира опинилася в блокаді, мова вже йде про повторне захоплення міста ІДІЛом.

Власне, стратегічне значення Пальміри незначне, але іміджеві втрати будуть великими - не заради такої ганебної здачі Путін проводив там концерт свого "друга" Ролдугіна.

Авіація Асада та росіян намагається бомбити бойовиків ІДІЛ навколо Пальміри, терміново перекидаються всі можливі резерви, але поки що деблокувати місто не вдається.

Отже, Асаду та його російським кураторам доведеться вирішувати: залишати Пальміру і поступитися понтами, чи призупинити різанину в Алеппо. Непростий вибір для нарцисічного маніяка (я сьогодні б поставив на те, що понти дорожчі...)

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги