УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Яценюкнафтагейт?!

Яценюкнафтагейт?!

Ніщо не матиме для прем'єра гірші наслідки в Україні, ніж наїзд уряду на нафтотрейдерів.

І все ж Яценюк таки наїхав на власників бензозаправок: він РАПТОМ виявив масу цікавих для керівника Кабінету Міністрів речей. По - перше, нафта на світових ринках знову подешевшала за тиждень на 20 відсотків (до цього "інтелектуал" Арсеній два роки падіння цін на нафту не помічав)) По - друге, раптом Яценюк знайшов картельну змову на ринку нафтопродуктів (от якби їздив САМ на заправки, як ті ж прем'єри в Скандинавії, то давно помітив би однакові цінники на різних заправках). По -третє, виявляється, ХТОСЬ надав Яценюку аналізи ЯКОГОСЬ бензину, де в 95-му - лише половина 95-го бензина; а в 92-му - лише третина 92-го бензину!!!

Істинно кажуть, що чесність в кінці кар'єри має прикрити корупцію на її початку.

Зараз, коли Захід все більше в умовах зони вільної торгівлі з ЄС буде ВЛАСНОРУЧ завозити в Україну свої чудові товари ТИСЯЧАМИ КАМЬОНІВ, ніхто з транснаціональних кампаній не збирається гробити свої вантажівки по 100 тисяч баксів кожна нашими розбадяженими бензином та солярою по завищеним цінам.

Жаль лише, що здоров'я українців УЖЕ ПІДІРВАНО відпрацьованими газами від розбадяжених вуглеводородів. Лишається сподіватися, що коли населення Києва буде наполовину складатися з афроамериканців etc, то Захід не допустить їх отруєння вілпрацьованою хімією з автомобілів та введе, нарешті, нормальний екологічний контроль повітря в нашій столиці.

І тоді, лише тоді підвішені за бюджетні яйця траншами МВФ некомпетентні українські чиновники помітять і отруйне повітря, і несчисленні смерті на роздовбаних автобанах, і навіть холод в оселях та школах...

А спроба Яценюка ввести ринкові ціни на бензин з допомогою совкових перевірок заправок закінчиться... лише переділом тіньового ринку бензину.

Бо, як казав Френсіс Бекон "Головне в державних справах - це сміливість. І в той же час сміливість, - вважав він, - це дитя неуцтва і підлоти ".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...