Вперше за довгий час терористи обстріляли Донецьк

28,3 т.
Донецкий аеропорт

В жовтні обстрілів було рівно удвічі більше, ніж в жовтні минулого року. Тоді було 750, а тепер 1600. Відповідно ситуація трошки загострюється і що буде далі – незрозуміло. Зрозуміло, що в обох сторін не вистачає військових сил для того, щоб воювати за якісь конкретні результати. Наприклад, за населені пункти. Ми розуміємо, що в них не вистачить сил забрати в нас Маріуполь, а в нас не стане сил забрати у них Донецьк або Луганськ. Тому йде отака тягамотіна, але вона стала вже значно агресивнішою.

Видео дня

На початку тижня вперше за дуже довгий час був обстріляний населений пункт Донецьк. Під час боїв за Донецький аеропорт там знаходились наші тили, до них постійно прилітала артилерія, тому він там дуже роздовбаний.

Цього разу Донецьк обстріляли знову, загинув місцевий житель, а на місцевий свинофермі загинуло чимало свиней. Не знаю, чого бойовики вирішили обстріляти Донецьк, може думали, що там наші війська знаходяться.

А в Авдіївці на днях було семеро поранених, один з них тяжкий. Це доволі великі втрати як для цього часу. І це тільки по одному напрямку.

Біля Донецького аеропорту бойовики теж обстріляли наші позиції, але ми дали нормальну відповідь, то зараз вони вже й з автоматів не стріляють.

В цілому, то зараз така ж війна, як і в останній рік. Сказати, що там щось змінюється, то такого нема. Збільшилась кількість обстрілів, намагаються нас шантажувати і таким чином домовитись. Але наша влада має сказати: "якщо у нас є розведення сил, але при тому така кількість обстрілів і з нашого боку гине мирне населення, то мабуть ми маємо право, щоб в їх бік полетіло значно більше". Типу після вашого одного обстрілу, будемо три дні крити так, щоб у вас очі повилазили. А потім знову будемо не стріляти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...