Як Україна врятувалася у матчі з Ісландією. Відео гола Циганкова у фіналі відбору Євро-2024 з футболу

14,2 т.

Півзахисник "Жирони" Віктор Циганков став автором голу у матчі між збірними України та Ісландії. Фінальний поєдинок плей-офф відбору на чемпіонат Європи з футболу-2024 проходить у польському Вроцлаві.

Пропустивши у першому таймі після сольного виступу Гюдмюндссона, "жовто-сині" другий тайм розпочали із щільних атак. Підопічні Сергія Реброва нагнітали, але без ударів у ворота. Суперник у відповідь спробував пресингувати, змусивши Судакова втратити м'яч у простій ситуації.

Ісландія спробувала витягти з цього максимум, більшими силами перейшли на нашу половину поля та пропустила результативну контратаку. Циганков, отримавши діагональ від Судакова, змістився в центр і точно пробив під штангу.

Як повідомляв OBOZ.UA, українські вболівальники чудово виконали національний гімн країни перед матчем із командою Ісландії у фіналі плей-оф відбору на чемпіонат Європи з футболу-2024. Номінально домашній поєдинок наша команда провела на "Вроцлаві Арені" у Польщі, який відвідали 34000 осіб.

23 березня збірна України з футболу обіграла команду Боснії та Герцеговини у півфіналі плей-оф кваліфікації на чемпіонат Європи-2024, забивши два голи на 85-й та 88-й хвилинах. Матч на арені "Біліно Поле" у боснійському місті Зениця завершився з рахунком 1:2.