Вперше з 2018 року: головний фаворит ЧС з хокею залишився без медалей. Відео

14,9 т.

Збірна Канади з хокею, яка вважалася головним фаворитом на перемогу на чемпіонаті світу 2024 року, що напередодні завершився у Чехії, залишилася без медалей. Вперше за останні шість розіграшів першості північноамериканці посіли лише четверте місце на турнірі.

Це стало зрозуміло після того, як канадці у матчі за третє місце програли команді Швеції. Гра вийшла дуже інтригуючою. У перших двох періодах суперники обмінялися забитими голами та вийшли на вирішальний відрізок бронзового поєдинку за рівного рахунку – 1:1.

На початку третього періоду збірна Канади, яка виграла ЧС-2023, вийшла вперед. Це не збентежило шведів, які протягом чотирьох хвилин двічі вразили ворота суперників.

Відео дня

Канада спробувала врятувати гру, знявши голкіпера, але за п'ять секунд до фінальної сирени нарвались на гол у порожні ворота – 4:2. Таким чином "кленові листя" залишилися без нагород. Перед стартом турніру на їхню підсумкову перемогу на мундіалі пропонували коефіцієнт 3,75. За ними йшли США (4,00) та Швеція (4,50).

Тріумфатором першості стали господарі чехи, які в фіналі, що дуже інтригує, здолали Швейцарію – 2:0.

Як повідомляв OBOZ.UA, на чемпіонаті світу з хокею 2024 року в Чехії було встановлено історичний рекорд змагань.