У напруженому фіналі визначився переможець чемпіонату світу з хокею. Відео

171,3 т.

Збірна Чехії перемогла команду Швейцарії та всьоме у своїй історії виграла чемпіонат світу з хокею. Зустріч у Празі на "О2 Арені" завершилася з рахунком 0:2.

Поєдинок більше нагадував шахову партію, де вирішальну шайбу було закинуто лише наприкінці третього періоду. Відзначився Давид Пстрняк.

Швейцарці спробували на останніх секундах вирвати перемогу, замінили голкіпера на 6-го польового гравця, але в результаті пропустили у порожні ворота за 19 секунд до кінця зустрічі.

У поєдинку за "бронзу" Канада сенсаційно поступилася Швеції (2:4), програвши вп'яте поспіль матч за третє місце ЧС. 2018-го "кленове листя" програли США (1:4), 2006-го – Фінляндії (0:5), 2000-го – Фінляндії (1:2) та 1999-го – Швеції (2:3) ).

Відео дня

Востаннє канадці брали бронзу у 1995 році. Тоді виграли у Чехії (4:1).

Як повідомляв OBOZ.UA, чемпіонат світу з хокею 2024, який з 10 по 26 травня проходив у чеських містах Прага та Острава став найвідвідуванішим в історії. Рекорд було встановлено достроково.