Вперше в історії! На Кубку світу з біатлону склалася унікальна ситуація

273,2 т.

Збірна Норвегії з біатлону вперше в історії виставила відразу сімох біатлоністів на масстарт Кубку світу з біатлону, повідомляє "Суспільне". Ця унікальна подія сталася на шостому етапі сезону в італійському Антхольці/Антерсельві.

У гонці одночасно взяли участь Йоханнес Бьо, Йоханнес Дале, Тар'єй Бьо, Ветле Крістіансен, Ендре Стремсгейм, Штурла Легрейд і Вебйорн Соерум.

Згідно з регламентом, Норвегія може виставити на кожен етап Кубку світу шість біатлоністів. Проте за новими правилами норвежці отримали додаткове місце – його отримав переможець минулого сезону Кубку IBU Ендре Стремсгейм.

На всі наступні етапи квота складає шість місць, проте на масстарті в Антхольці скандинави заявили сімох учасників завдяки успішним виступам цього сезону. У гонці взяв участь зокрема і Вебйорн Соерум, який іде 20-м у загальному заліку Кубку світу.

Перемогу в масстарті здобув Крістіансен, другим став Дале-Ск'євдаль. У топ-6 загалом фінішували п'ять норвежців, поза топ-10 гонку завершили лише Стремсгейм (11-й) та Легрейд (18-й).

Україна була представлена Артемом Примою. Наш співвітчизник виступив невдало, посівши останнє місце.