Воротар збірної України зробив "неймовірний сейв" в Іспанії. Відео

71,4 т.
Воротар збірної України зробив 'неймовірний сейв' в Іспанії. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін провів чудовий гостьовий матч 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу проти "Бетісу" (1:1). 24-річний футболіст збірної України пропустив лише один раз, відбивши 5 ударів.

На 32-й хвилині Айосе Перес отримав довгу діагональ через усе поле, обіграв захисника і разом із Вільямом Жозе вийшли на ворота українця. Удар Жозе заблокував Антоніо Рюдігер, м'яч відскочив до Переса і той із 5 метрів розстрілював Андрія.

Наш співвітчизник зміг парирувати постріл, чим викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах. А на 51 хвилині український голкіпер ще раз врятував гостей від вірного гола.

Фанати захоплюються діями воротаря з України, називаючи його сейв "неймовірним".

Дехто порівнює його роботу з діями легендарного Ікера Касільяса.

Після цього сейва камери вихопили на лаві запасних сумного основного голкіпера мадридців Кепу Аррісабалагу, який пропускав зустріч через травму.

Авторитетний статистичний портал Sofacore оцінив дії Луніна у 7.9 балів, що стало другою найвищою оцінкою у команді.

Як повідомляв OBOZ.UA, 26 листопада Андрій Лунін провів третій сухий матч у сезоні 2023/2024 з п'яти, у яких брав участь. Футболіст збірної України допоміг мадридцям перемогти "Кадіс" (3:0) у 14-му турі чемпіонату Іспанії у Ла Лізі.