Воротар збірної України пропустив за "Реал" на 2-й хвилині чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Відео

1 хвилина
4,7 т.
Воротар збірної України пропустив за 'Реал' на 2-й хвилині чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін провів невдалий домашній поєдинок у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти англійського "Манчестер Сіті" (3:3). 25-річний футболіст збірної України пропустив уже на 2-й хвилині зустрічі.

Бразильський півзахисник Бернарду Сілва відкрив рахунок дальнім нижнім ударом зі штрафного. Андрій бачив момент удару і кинувся в потрібний кут, проте від його рук м'яч зрадливо пірнув у сітку.

Господарі змогли відігратися через 10 хвилин завдяки автоголу Рубена Діаша та точному удару Родріго.

Переможний результат для господарів протримався до перерви. У другому таймі жах Луніна продовжився. Фантастичні удари Філа Фодена та Йошко Гвардіола не залишили жодних шансів українцю.

Від поразки свою команду врятував Федеріко Вальверде. Уругваєць вдало зловив м'яч на ногу і гарматним "пострілом" з літа встановив остаточний рахунок - 3:3.

У паралельній зустрічі лондонський "Арсенал" та мюнхенська "Баварія" розійшлися результативною нічиєю. На 12-й хвилині Сака вивів господарів уперед. Гнабрі на 18-й Кейн на 32-й зробили рахунок 2:1 на користь німця.

На 76-й хвилині Леандро Троссард врятував "канонірів" від поразки.

Ігри у відповідь відбудуться через 8 днів.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулими вихідними Андрій Лунін провів черговий матч на нуль у Прімері і довів до екстазу вболівальників мадридського "Реала". Також стало відомо про дивне рішення воротаря збірної України щодо свого майбутнього у столиці Іспанії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!