Визначився чемпіон жіночої Суперліги з баскетболу: хто виграв фінал. Яскраві фото

2,0 т.

"Франківськ-Прикарпаття" – чемпіон жіночої Суперліги сезону 2023/24. У вирішальному матчі Фіналу чотирьох франківська команда здолала "Київ-Баскет" з рахунком 73:40

Фінальний матч пройшов фактично без інтриги – столичний клуб грав без Анни Ольховик і Ксенії Афанасьєвої, які зазнали травм у півфінальному матчі проти "ІнтерХіму", плюс Віта Горобець грала з міні-пошкодженням, яке теж отримала напередодні.

"Франківськ-Прикарпаття" вже зі стартових хвилин окреслив свою перевагу, розпочавши матч 7:0 і надалі спокійно контролював хід гри, поступово нарощуючи перевагу. До великої перерви "Франківськ-Прикарпаття" вигравав +15.

Друга половина гри розпочалась ще з одного ривка "Франківська-Прикарпаття" 12:0, після чого погасли всі сподівання на інтригу. З кінцівки третьої чверті гості з Івано-Франківська тримали перевагу на рівні 30 очок і завершили матч, маючи +33.

Найкращими у переможниць стали гравчині досвідченої трійки команди – Оксана Моллова набрала 23 очка та 10 підбирань, Кристина Філевич відзначилась 18 очками та 17 підбираннями, а Ольга Алексейчик записала до активу 9 очок та 8 підбирань та 8 передач.

У "Київ-Баскета" найрезультативнішою стала Анжеліка Ляшко з 16 очками.

"Франківськ-Прикарпаття" здобув друге поспіль та друге загалом чемпіонство жіночої Суперліги. "Київ-Баскет" втретє в своїй історії здобуває срібні нагороди (2019, 2021 та 2024 роки).