Україну позбавили квоти на Кубку світу з біатлону

30,3 т.

Чоловіча збірна України з біатлону в новому сезоні Кубку світу зможе виставити на особисті гонки лише чотирьох біатлоністів. Наша команда цього сезону фінішувала на 11-му місці в загальному заліку Кубку націй і не змогла зберегти квоту в п'ять спортсменів.

На заключному етапі КС у Кенморі українській збірній необхідно було піднятися у десятку. Чоловічий спринт був останньою можливістю "синьо-жовтих" набрати потрібні очки. Однак, незважаючи на 10-те місце Дмитра Підручного, Україна не змогла обійти Фінляндію. Відставання від 10-ї позиції в Кубку націй збільшилося зі 183 до 197 очок.

Переможцем зрештою стала Норвегія, яка випередила Німеччину на 1066 очок. У збірної України 5573 бали, що стало на 432 менше, ніж у сезоні 2022/23. Тоді українці були дев'ятими.

Жіноча збірна України свою квоту у п'ять біатлоністок зберегла, ставши в підсумку дев'ятою. Нинішнього сезону українки набрали на 833 очки більше, ніж попереднього.

Як повідомляв OBOZ.UA, французька біатлоністка Лу Жанмонно здобула драматичну перемогу в гонці переслідування на 8-му етапі Кубку світу, який пройшов у США, випередивши конкурентку на 0,4 секунди.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!