Гонка Кубку світу з біатлону ознаменувалася неймовірною розв'язкою на останніх метрах. З'явилося відео

2 хвилини
122,4 т.

Французька біатлоністка Лу Жанмонно здобула драматичну перемогу в гонці переслідування на 8-му етапі Кубку світу, який пройшов у США. Дворазова чемпіонка світу випередила найближчу суперницю італійку Лізу Вітоцці на 4 десяті секунди.

Жанмонно та Віттоцці після заключної четвертої стрілянини вийшли на останнє коло на відстані метра один від одного. Віттоцці ставила темп протягом більшої частини кола, поки французька зірка не обігнала свою італійську суперницю на останніх 100 метрах, здобувши третю перемогу в кар'єрі і другу перемогу в сезоні.

Жанмонно назвала свою перемогу "справді крутою"

"Я планувала останнє коло триматися за спиною в Лізи до останніх 50 метрів, але вона вирішила максимально відпрацювати всю дистанцію, сподіваючись, що я не витримаю її темпу. Перед самим фінішем у нас був невеликий контакт, тому я хотіла б провести заключні 100 метрів на трасі краще. А загалом я задоволена перемогою. Це було цікаво, напружено, але дуже виснажливо", – прокоментувала свій успіх 25-річна француженка.

Лідер загального заліку у цій дисципліні Жулі Сімон фінішувала третьою з двома промахами та відставанням на 1:01. Симон залишається на першому місці у боротьбі за Малий кришталевий глобус, випереджаючи Віттоцці на 26 очок.

Як повідомляв OBOZ.UA, у цій гонці Україна спочатку була представлена Юлією Джимою та Христиною Дмитренко, проте на старт вийшла лише Джима. У Дмитренко у підсумковому протоколі залишився значок DNS (Do not start). Зазначимо, що Юлія Джима фінішувала 22-ю.

Нагадаємо, що спринтерську гонку на етапі у США сенсаційно виграв Ерік Перро. Для 22-річного француза це стало першим "золотом" у кар'єрі в особистих перегонах.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!