УЄФА покарав "Марсель" за матч проти "Шахтаря"

24,7 т.
УЄФА покарав 'Марсель' за матч проти 'Шахтаря'

Дисциплінарний комітет Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) покарав французький футбольний клуб "Марсель" за поведінку своїх уболівальників під час першої гри 1/16 фіналу Ліги Європи з "Шахтарем". Зустріч відбулася 15 лютого та завершилася з рахунком 2:2.

"Марсель" оштрафований на суму 50 тисяч євро за використання піротехніки фанатами, що призвело до призупинення матчу на кілька хвилин у першому таймі.

Крім того, клубу заборонено продавати квитки своїм уболівальникам на один із майбутніх виїзних матчів у єврокубках. Це рішення має випробувальний термін 2 роки з моменту ухвалення.

Як повідомляв OBOZ.UA, донецький "Шахтар" не зміг пройти французький "Марсель" у 1/16 фіналу Ліги Європи. Матч-відповідь на легендарному стадіоні "Велодром" завершився поразкою чемпіона України з рахунком 1:3.

У цій грі габонський нападник П'єр-Емерік Обамеянг став автором історичної події.

Варто зазначити, що після поєдинку "Марсель" – "Шахтар" Україна втратила можливість заявляти 5 команд у турнірі УЄФА.