Драма на останніх секундах. "Шахтар" видав матч-трилер у плей-оф Ліги Європи. Відео

3 хвилини
35,7 т.
Драма на останніх секундах. 'Шахтар' видав матч-трилер у плей-оф Ліги Європи. Відео

Донецький "Шахтар" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи сезону 2023/24 зіграв унічию з французьким "Марселем". Номінально домашній поєдинок на стадіоні "Фолькспаркштадіон" у німецькому Гамбурзі завершився з рахунком 2:2.

Підопічні Марино Пушича могли відкривати рахунок уже на 2-й хвилині. Після бездарної гри в обороні французи ледве не пропустили після удару Олександра Зубкова. М'яч пройшов над поперечиною.

Після цього "гірники" захопили ініціативу, контролюючи м'яч у районі центрального кола. Гості намагалися пресингом задавити українців, проте помаранчево-чорні легко розбивали тиск довгими передачами.

Поступово темп гри зріс. М'яч практично не тримався у центральному колі, проте небезпечних моментів не було ні з одного, ні з іншого боку.

Було помітно, що "Шахтар" заточений на гру в короткий пас, таким чином намагаючись пройти оборону суперника. "Марсель" атакував довгими закидами, сподіваючись на своїх швидких форвардів.

На 27-й хвилині головний арбітр Ерік Ламбрехтс із Бельгії "відібрав" у "Шахтаря" чистий гол. Українські футболісти втекли у контратаку, у якій Леонардо Балерді жорстко збив Олександра Зубкова.

Рефері хотів дати дограти момент, але свиснув на кілька секунд раніше, ніж міг це зробити. Суддя дав свисток тоді, коли м'яч відскочив до голкіпера "Марселя", але не врахував, що воротар може не зафіксувати круглий снаряд. У результаті гол Егіналдо не було зараховано.

Другий тайм почався із взаємогострих атак. Підопічні Гаттузо на 59-й хвилині створили найнебезпечніший момент за весь ігровий час. Луїс Енріке головою пробив поряд зі штангою.

Команда з Марселя нагнітала і на 64-й хвилині досягла успіху. Азаров втратив м'яч і не встиг за суперником. Пролунала розрізна передача, яка відрізала всю лінію українського захисту, а флангова передача знайшла Обамеянга. 34-річному нападникові збірної Габона залишалося лише підставити ногу.

Переможний результат на табло тримався лише 4 хвилини. Матвієнко впевнено розібрався в плутанині в чужому штрафному, зрівнявши рахунок.

Цей гол розбудив "Шахтар". Українці стали атакувати набагато небезпечніше та мали кілька реальних моментів вирвати перемогу.

Останні секунди ознаменувалися драматичною розв'язкою. На 90-й хвилині Обамеянг створив момент, який замкнув Іліман Ндіає, а на 93-й хвилині Егіналдо поставив крапку у матчі.

"Шахтар" Україна – "Марсель" Франція 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 – 64 Обамеянг, 1:1 – 68 Матвієнко, 1:2 – 90 Ндіай, 2:2 – 90+3 Егіналдо.

"Шахтар" – Різник, Конопля (Гочолейшвілі, 77), Матвієнко, Бондар, Азаров, Зубков, Степаненко (Назаріна, 72), Судаков, Бондаренко (Траоре, 90), Сікан (де Маседо, 77), Егіналдо.

"Марсель" – Лопес, Клос, Жіго, Балерді, Мерлен, Кондогбіа, Харіт, Унаї, Луїс Енріке (Ндіай, 72), Обамеянг (Корреа, 90), Пемі (Меїте, 90).

Попередження: Балерді (27), Конопля (49), Зубков (78), Егіналдо (90), Бондар (90).

Зустріч у відповідь заплановано на 22 лютого.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!