У матчі із драматичною розв'язкою визначився другий фіналіст Кубку України з футболу. Відео

3,6 т.

"Ворскла" стала другим фіналістом Кубку України з футболу-2023/2024. У півфіналі полтавці на центральному стадіоні Житомира обіграли місцеве "Полісся" (1:0).

Рахунок у матчі був відкритий перед самою перервою. Масована атака гравців полтавського клубу завершилася подачею з лівого флангу. Руслан Степанюк скинув грудьми на М'якушка, і Сергій не залишив шансів голкіперу.

За 9 хвилин до кінця другого тайму "Полісся" отримало чудовий шанс перевести гру в екстратайми. Данило Хрипчук руками схопив Будковського у своєму штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті.

Виконувати покарання взявся сам Філіп, але не зміг переграти голкіпера Павла Ісенка.

Як повідомляв OBOZ.UA, першим фіналістом Кубку став донецький "Шахтар". У півфіналі підопічні Маріно Пушича на стадіоні у Львові обіграли одеський "Чорноморець" (4:1).

Фінал Кубка України відбудеться 15 травня на стадіоні "Авангард" у Рівному.