Визначився перший фіналіст Кубку України з футболу

6,2 т.

Донецький "Шахтар" став першим фіналістом Кубку України з футболу-2023/2024. У півфіналі підопічні Маріно Пушича на стадіоні у Львові обіграли одеський "Чорноморець" (4:1).

Обидві команди розпочали жвавий поєдинок. Вже на 10-й хвилині Данило Сікан влучним ударом вивів "гірників" уперед.

Через 8 хвилин затяжна комбінація одеситів закінчилося голом від Шторгіна, який опинився віч-на-віч перед воротами.

Ще перед перервою Бондаренко зробив рахунок 2:1.

У другому таймі гольова феєрія від "помаранчово-чорних" продовжилася. Судаков оформив дубль, встановивши остаточний результат.

Нагадаємо, що ще на стадії чвертьфіналу відсіялися чинний володар трофею "Динамо" та віцечемпіон України "Дніпро-1". Завершив виступи та останній представник Першої ліги: сумська "Вікторія".

Другий півфінал, у якому зійдуться житомирське "Полісся" та полтавська "Ворскла", заплановано на 4 квітня (18:00).