Суперкамбек: на 4-му етапі Кубку світу з біатлону у фантастичній розв'язці визначилася переможниця спринту

1 хвилина
70,9 т.

Перемогою лідера загального заліку француженки Жюстін Бреза-Буше завершилися жіночі спринтерські перегони на четвертому етапі Кубку світу з біатлону, який стартував 5 січня в німецькому Обергофі. Представниці збірної "галльських півнів" підкорився цей тріумф, навіть попри два промахи та суттєве відставання від проміжних лідерок.

Перегони пройшли у важких погодних умовах – у Німеччині встановилася тепла погода, що призвело до практично повної відсутності снігу. Крім того, біатлоністкам час від часу заважав невеликий дощ. Це призвело до того, що багато спортсменок не могли чисто відстрілятися на вогневих рубежах.

Бреза примудрилася промахнутися двічі вже на лежці. Це відкинуло її на 33-тю позицію і призвело до 48-секундного відставання від лідерів. Проте француженка не здалася. Завдяки п'яти вибитим мішеням із п'яти на стрільбі стоячи, вона змогла обійти всіх суперниць, подолавши 7,5 кілометрів за 22 хвилини та 43 секунди.

Друге місце посіла Франциска Пройс із Німеччини, а "бронза" дісталося іншій француженці – Софі Шово. Обидві призерки програли Бреза менше ніж п'ять секунд. Найкращою серед українок стала Анастасія Меркушина, яка відстала від переможниці на 1 хвилину та 45 секунд, посівши підсумкове 27-е місце.

Як повідомляв OBOZ.UA, з українським біатлоністом Віталієм Мандзинем сталася історична подія на четвертому етапі Кубка світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!